Skocz do zawartości
Forum

Ból i uczucie przeskoczenia rzepki po operacjach kolana


Gość kaaakiiu12233

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaaakiiu12233

Witam :P
Jestem po 2 operacjach kolana, dziś jak szłam na pociąg a raczej biegłam ale wolno, to strasznie mi strzeliło w kolanie, i tak jakby rzepka przeskoczyła.
Myślałam, że nie wytrzymam z bólu, Teraz dalej boli i jest spuchnięte, a jestem w innym mieście w pracy, i nie wiem czy jechać do siebie do ambulatorium do lekarza. Czy możliwe że znowu pękła mi rzepka? wcześniej pękła przy tańcu, a 2 raz przy podskoku... Trochę się martwię, bo jak ja będę pracować...

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie jeszcze, bo czekam na wizytę do ortopedy a mam ją dopiero 9 sierpnia, kolano ciągle boli, czasem mocniej a czasem mniej, i jak lekko zginam je to coś mi przeskakuje.
Jak byłam u lekarza po skierowanie do ortopedy, to powiedziała mi Pani że możliwe że znowu złamała się część chrzęstna rzepki, jak ja mam to poznać, na rtg niby nic nie widać, ale lekarz powiedział że złamania chrzęstnego nie będzie widać, tak jak kiedyś nie było widać...

A mi nie uśmiecha się jeszcze tyle czekać z tą nogą, tym bardziej że już minęło 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Hmmm no ja byłam na izbie w dniu kontuzji w ambulatorium. Lekarz powiedział, że nie ma sensu wkładać w gips bo to nawykowe zwichnięcie, i być może trzeba zrobić zabieg, i tyle, kazał iść do ortopedy.
Szkoda tylko, że tyle mam czekać.
A noga dokucza, przydałoby się takie usg, ale na to trzeba mieć skierowanie, rezonans miałam kiedyś już 2 razy, po tamtych operacjach.
Dzięki za odpowiedz :P

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłam u ortopedy i stwierdził urwanie chrząstki i uszkodzenie więzadła chyba, oczywiście dostałam skierowanie na artroskopie.
Dziś z rana poszłam do szpitala i zaczęła się latanina, czekałam długo, aż w końcu jeden lekarz zbadał mnie i powiedział, że faktycznie trzeba zrobić zabieg, ale przyszedł drugi lekarz też badał, i nic w sumie nie powiedział, i poszli zaraz na operacje, i ja dalej czekałam.

Jak skończył operować zawołał mnie i powiedział, że nie wiadomo czy zrobią mi zabieg, bo to nie jest pewnie że chrząstka pękła, ponieważ na rtg nic nie widać. Kazał przyjść na czczo w poniedziałek, i wtedy zdecydują czy operować. I przepisał mi zastrzyki przeciwzakrzepowe.

I tu mam pytanie, czy jakby mi zrobili usg to będzie widać, czy chrząstka jest złamana??? Może ich się spytam o usg.
To jest dziwne, że każdy lekarz mówi coś innego, a ja się męczę już miesiąc z tą nogą.
W dodatku mój ortopeda wspominał coś o rekonstrukcji więzadła, a w szpitalu nic o tym nie wspomnieli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...