Skocz do zawartości
Forum

Objawy wczesnej ciąży lub inna choroba


Gość Monia100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monia100

Witam mam takie pytanko od prawie 2 tyg boli mnie podbrzusze czasem nawet jajniki bol przypomina zblizajaca sie miesiaczke a zaczol okolo tydz po stosunku z moim partnerem za nie caly tydz mam dostac okres jednak przeczuwam ze go nie dostane martwie sie ze jesli nie jestem wciazy co moze byc przyczyna takiego bolu ?? dodam jeszcze ze mam wzdety brzuch czuje sie jakbym nie wiadomo ile przytyla innych objawow nie zauwazylam po za zwiekszonym zmeczeniemi i sennoscia.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, co ja też tak mam. Tylko ja miałam miesiączkę, ale krótszą(5 dni, gdzie zawsze mam 7-8 dni). Generalnie mam mdłości, jestem zmęczona, wymiotować mi się chce, mam sztywny brzuch i bulgocze mi w nim:P nie wiem czy ten test robić czy nie panikować! Sprawdź ewent. który tydzień ciąży to mógłby być i przemyśl czy to jest możliwe(czy stosunek był ryzykowny, to ważne!)

Odnośnik do komentarza
Gość Monia100

No byl ryzykowny na dodatek mialam duzo stresu w ostatnim czasie,niby pisze ze boli podbrzusze na poczatku ciazy ale wiesz tym wiecej sie czyta w necie tym wiecej sie doszukujemy tych dolegliwosci i objawow postanowilam zaczekac na okres bo podobno wtedy test jest najwiarygodnieszy sama juz nie wiem co robic...w necie pisza ze wystepuje taki bol w podbrzuszsu przypominajacy okres ale z drugiej strony moze to byc oznaka jakies choroby...tylko wlasnie po tym stosunku zaczelo mnie tak bolec chyba nie pozostaje mi nic innego jak test a jesli wyjdzie negatywnie i okresu nie dostane to zas stres bedzie...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłam, 12 zł zabuliłam, przed chwilą zrobiłam i w ciąży nie jestem!!! 1 kreska pod napisem C-wynik negatywny;) Trzymam kciuki za Ciebie!!!:) To ja już nie wiem, co mi jest. Brzuch sztywny, ściągnięty, ukłucia w dole, przelewanie się, nudności, mdłości...ehhh cholera wie...

Odnośnik do komentarza

Taki test najlepiej robić od podejrzewanego min.5- 7 dnia ciąży, najlepiej rano.
Jeśli nie ciąża, idź do rodzinnego lekarza albo prywatnie zrób badania krwi(morfologia, moczu, kału(trzeba 3 razy) łącznie parenaście złotych).
Jeśli nie wyjdzie nic, a dalej się źle bd czuła to pozostaje uzyskać skierowanie do gastrologa, ale pisz jakie jeszcze objawy masz, bo może do ginekologa idź to może być od jajników.

Odnośnik do komentarza

Weź z kimś to skonsultuj, np. pokaż to facetowi, bo może schizo masz:P
Teraz to już czekaj do okresu.
Ja patrzyłam pod światło i nie ma kompletnie nic, białe pole.
Czekałaś ile trzeba? Bo po jakimś czasie wynik niby nie ważny.

Odnośnik do komentarza

Ale ja czytałam o jakiejś linii ewaporacyjnej(evaporation line) czy jakoś tak, cholera ale Ty to do okresu poczekasz, a ja już miałam i nadal źle się czuje..ale jaja;/;p mój facet to już ze mną nie wyrabia psychicznie;p

Odnośnik do komentarza

acha i jeśli miałaś okres, nawet krótszy (5 dni to jest norma), ale tak samo obfity i z bólem brzucha, to nie jesteś w ciąży (nie wiem która już o tym pisała). W ciąży występują krwawienia, ale delikatne, a takie bolesne i do tego obfite mogą oznaczać poronienie lub ciążę zagrożoną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...