Skocz do zawartości
Forum

Ciąża w lecie


Gość esstera07

Rekomendowane odpowiedzi

Gość esstera07

Cześć :)
jestem Kasia mam 23 lata jestem w 7 mcu ciąży
cieszę się jak wariatka ale cieszyłabym się bardziej gdybym się dobrze czuła. Ja praktycznie nie wychodzę z dom usiedzę w pokoju zasłony zasłonięte wiatrak włączony. Czuję się okropnie, w nocy nie mogę spać, jest mi słabo i nie mogę jeść. Te upały mnie dobijają jakie znacie sposoby na ciążę w lecie? To dopiero poczatek lipca a ja jestem wykończona

Odnośnik do komentarza

anielka jak nie musi chodzić do pracy, to niech nie chodzi, jak nie chce wychodzić z domu bo się koszmarnie czuje, to niech nie wychodzi. Każdy inaczej odczuwa taką pogodę, ona nie ma problemów żeby się ruszyć w ogóle z domu, ale z tym żeby znieśc taką pogodę. To nie jest łatwe chodzić na taki ukrop i robić cokolwiek, a co dopiero jak się ma kilogramy do noszenia. Ja się ledwo ruszam, a jestem bardzo młoda i nie jestem w ciąży, a znam osoby starsze które dużo lepiej sobie radzą z tym. Raczej umęczoną księżniczką bym ten dziewczyny nie nazwała.

Odnośnik do komentarza
Gość Black Rose

mojego chłopaka brata dziewczyna jak zaszła w ciążę to kazała sobie nawet buty zakładać nic nie robiła praktycznie siedziała oglądała tv gadała z kolezankami itp, nawet jesc nie robila obiadu bo mowila ze jej smierdzi a po ciazy dalej tak bylo bo przeciez sie zle czula bo piersia karmi to jest umeczona

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Skoro nie ma Pani apetytu, to powinna Pani dużo pić wody niegazowanej, z sokiem ze świeżo wyciśniętej cytryny i lodem:) Wodę należy pić powoli, żeby nie nabawić się jakiejś anginy;)
Starać się jeść delikatne rzeczy, orzeźwiające (np. chłodniki).
Upały i wysokie temperatury, niestety wszyscy źle znosimy i starsi i młodsi;) Na szczęście się już troszkę ochłodziło;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...