Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, a wynik testu negatywny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

staramy się z mężem o dzidziusia i chwili obecnej mam taki problem, ponieważ obecnie spóźnia mi się okres (co prawda dopiero 2 dni), a robiłam test w dniu miesiączki oraz przez te 2 kolejne dni i wszystkie wyszły negatywnie. Nie wiem co mam o tym myśleć, czy coś jest nie tak, czy możliwe jest, że testy jeszcze nie wykrywają ewentualnej ciąży? Dodam, że wcześniejsze miesiączki miałam regularnie, tj. pomiędzy 26, a 28 dni. Według moich obliczeń tym razem powinnam dostać po 26 dniach i nic, a testy negatywne.

Co do ewentualnych objawów ciążowych to mogę powiedzieć, iż temperatura ciał waha się pomiędzy 36,7 a 37 stopni. Ponadto cały tydzień przedspodziewanycm okresm pobolewał mnie brzuch, czasem nawet mocno. Momentami jak na miesiączkę, a momentami dość długo utrzymujące się kłucia w dole brzucha. Piersi też mnie strasznie bolały, a najbardziej sutki. Obecnie po terminie miesiączki mam wrażenie, że piersi jakoś mniej mnie bolą (ale wciąż pobolewają), a brzuch tylko czasami w dole zaboli. Co do wymiotów bądź mdłości to nic takiego mi nie dolega. Wiem, że takie objawy występuję też przed okresem, ale jest to dla mnie trochę dziwne, bo nigdy nie miałm problemu z okresem, tzn. z jej brakiem lub bardzo dużą nieregularnością.

Bardzo proszę o pomoc i poradę.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Jeżeli testy zostały przeprowadzone w prawidłowy sposób, to na 99% nie jest Pani w ciąży. Czasami jednak test może być źle przeprowadzony, lub może wychodzić wynik fałszywie ujemny. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pójść do ginekologa. Może on oznaczyć stężenie beta-hcg we krwi oraz wykonać badanie usg.
Opóźnienie krwawienia menstruacyjnego, może wynikać także z innych przyczyn.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika.ak

a ja test ciążowy robiłam ponad miesiąc po miesiączce a cykle mam 23 dni i wyszedł mi pozytywny ale naprawdę kreska była ledwo zauważalna, także spokojnie może za wcześnie zrobiłaś ten test! cierpliwości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...