Skocz do zawartości
Forum

Preejakulat na prezerwatywie


Gość Kamilexs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie , a mianowicie uprawiałem z dziewczyną seks z prezerwatywą, jadnak problem polega na tym ze przy zakladaniu (na penisie znajdowalo sie troche tego sluzu) prezerwatywa lekko sie zeslizgnela i moglo zostać na niej troche preejakulatu(na zewnetrznej stronie). od razu zalozylem ja jeszcze raz po czym rozpoczelismy seks.Dodam ze było to 2 dnia miesiączki. Pytanie moje brzmi jakie jest ryzyko ciąży w takim przypadku ? Ile w preejakulacie może znajdować się plemników? czy mam realne powody do stresu oraz czy w takim przypadku można porównywać ryzyko ze stosunkiem przerywanym ? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz i radę :)

Odnośnik do komentarza

Witam Cię;)

Myślę, że prawdopodobieństwo jest podobne jak przy typowym stosowaniu prezerwatywy. Proszę pamiętać, że preejakulat nie u wszystkich mężczyzn, ma potencjał zapładniający. Cecha ta jest osobniczo zmienna, podobnie jak różnice w jakości spermy u poszczególnych mężczyzn.
Jeżeli stosunek odbył się 2 dnia krwawienia menstruacyjnego, to teoretycznie są to dni niepłodne. Okres ten jest potencjalnie płodny ale tylko u kobiet z bardzo krótkimi okresami(szczególnie końcowa jego faza).
Myślę, że nie musi się Pan martwić. W razie jakiś wątpliwości, proszę wykonać po koniec tego cyklu test ciążowy.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...