Skocz do zawartości
Forum

Czy podobają się wam mocno owłosieni mężczyźni?


Gość supersam

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem bardzo owłosiony, też mam 20 lat i u mnie 'zwierzęce' geny bardzo się uwydatniły, wyglądam jak wilkołak-dość długie kły, włosy na ramionach, dłoniach, nogach, stopach, torsie, nie jestem osobą o lichej posturze, mam naturalną skłonność do rozwoju tkanki mięśniowej, to wszystko prawdopodobnie przez testosteron, bo włosy na głowie muszę ścinać co 2 tygodnie żeby jakoś kulturalnie wyglądać, a jak ogolę się rano, to po południu mógłbym się jeszcze raz ogolić. Na plecach akurat nie mam czarnych włosów, co mnie cieszy. Nie narzekam na brak zainteresowania ze strony dziewczyn (jedna 'koleżanka' mi powiedziała, że jakbym był jej mężczyzną to bym musiał ogolić klatę, ja odpowiedziałem, że w takim razie nim nie będę) słyszałem już komplementy na temat mojej klaty. Tak czy inaczej...ogoliłem raz pachy w laty-dla wygody-najgorszy pomysł jaki strzelił mi do łba, a jak sobie pomyślę, że miałbym ogolić dla kogoś cały tors/kroczę/nogi/ramiona, stwierdzam 'nie podoba się, to wypierdalaj', a dlaczego? Ano dlatego, że nie należy zmieniać na swoją modłę innych ludzi, należy się zastanowić czy ich 'wady' aż tak bardzo nam przeszkadzają, jeżeli tak, a tej drugiej osobie odpowiada to jak jest-trzeba powiedzieć 'do widzenia'-jesteście niekompatybilni. Każdy mężczyzna powinien nosić swoje włosy z dumą :).
Jeżeli nie rosną mu włosy, to co z tego, przecież nie jest gorszym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...