Skocz do zawartości
Forum

Co chłopaki myślą o dziewicach?


Gość babydall

Rekomendowane odpowiedzi

Gość babydall

Witam! nie wiem, czy chlopaki siedza na tym forum, ale podejrzewam ze tak;-) Wiec moje pytanie takie: co mysla o dziewicach? np. spotykacie sie od jakiego czasu, jest OK, a potem ona mowi, ze jest dziewica...Jaka jest wasza reakcja? a moze ktos z drogich dziewczyn tak mial?

Odnośnik do komentarza

Owszem byłem z 3 dziewicami i powiem tak, dla faceta to bardzo miło usłyszeć od dziewczyny że jest dziewicą.
Ponieważ jest to jej pierwszy raz trzeba byc bardzo delikatnym i cierpliwym, dlatego łatwiej jak chłopak już miał coś do czynienia wcześniej :)
Oczywiście wszystko zależy od partnera. Ja byłem bardzo zadowolony mogąc „rozdziewiczyć” poza tym ta dziewczyna zapamieta mnie na zawsze już więc warto by były to miłe
Wspomnienia, ja nigdy bym np nie bzyknął dziewicy i prysnął bo jeśli chciałbym mieć tylko na 1ną noc dziewczynę to nie chciał bym jej robić przykrości to ważny jest ten 1wszy raz.
Moje dziewice to dziewczyny z którymi chodziłem później przez dłuższy czas :) pozdrawiam wszystkie dziewice i zazdroszczę Waszym facetom!

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

a co to ma do tego.... kobieta jak każda inna tylko ze dziewica, na czole nie ma tego napisanego. Dla faceta jest to coś miłego, przynajmniej dla większości. Fakt znajdą się pewnie i tacy co pomyślą że np 21 letnia dziewica to cnotka niewydymka ale to już o nich świadczy nie niej.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze jesli chloppak powaznie podchodzi do dziewczyny to powinien sie ucieszyc ze jego dziewczyna jeszcze z nikim nie byla, to musi byc wazne dla chlopaka, a jesli chlopak chce tylko spedzic fajnie noc no to moze sie rozczarowac :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez myśle ze chlopak ktoremu na prawde zalezy na swojej dziewczynie i ma z nia wspolne plany na przyszlosc, powinien sie cieszyc ze jest pierwszym w zyciu swojej dziewczyny ze nikt oprocz niego jej nie dotknął i że on bedzie dla niej pierwszym i jedynym mezczyzna.

Odnośnik do komentarza
Gość babydall

To ty Chojczak jestes "z zasadami", fajnie, ze przynajmniej w ten sposob myslisz, chyba ze dziewczyna sama bedzie akurat chciala przelotengo romanasu i wtedy nie powie, ze jest dziewica. A wlasnie, stad pytanie sie nasunelo: czy wy (chlopaki) mozecie jakos rozpoznac dziewice?

Odnośnik do komentarza

Chojrak dobrze prawisz. Moim zdaniem też mężczyźni jak szukają tylko romansu, to wolą doświadczoną, bo z nią są lepsze doznania i potem nie będzie taka zraniona, gdy zakończy się tę znajomość. No a w stałym związku to może im się podoba to, że nikt nie dotykał jeszcze tej dziewczyny. Choć osobiście, to gdy ja miałam odbyć swój pierwszy raz, to strasznie się wstydziłam swojego dziewictwa, choć w moim wieku to było normalne, że niektóre jeszcze są dziewicami, a niektóre nie. Ale jednak się wstydziłam tego, że jeszcze nie uprawiałam seksu :) a jak się okazało, to ten chłopak był zdziwiony, że byłam jeszcze dziewicą, bo podobno nie zachowywałam się i nie wyglądałam na dziewicę hehe.
Cóż, tylko nie mogę zrozumieć dlaczego niektóre dziewczyny tak strasznie przeżywają swój pierwszy raz :) zastanawiają się gdzie to zrobić i w ogóle chcą, żeby było romantico, płatki róż i c... wie co, a przecież nie to jest najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Hej jestem dziewczyną i zarazem jeszcze dziewicą. Czekam uporczywie na swój "pierwszy raz" ale zarazem na "tego jedynego". Moim zdaniem, jeżeli chłopak bzyknie dziewicę i ucieknie to jest totalnym frajerem. Nie oczekujemy miłości do końca życia, ale no sory.
Cudownie byłoby usłyszeć od dziewczyny że jest dziewicą prawda? A jeszcze cudowniej usłyszeć od chłopaka: "Nie musisz tego robić jeśli nie chcesz." a jak ona milczy to pytanie "Chcesz tego ze mną?". Jeżeli usłyszysz "Tak" to powinieneś być najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Gość mąż dziewicy

Moja żona była dziewicą, gdy zaczynaliśmy być ze sobą.
Rozdziewiczenie jej wspominam do dzisiaj. Jej oczy mówiły "ufam ci" a ja wiedziałem że muszę zrobić wszystko by temu zaufaniu sprostać i nagrodzić je maksymalną delikatnością i czułością. To przytulenie po wszystkim, zaśnięcie razem a potem obudzenie się obok "już kobiety" - bezcenne.
Zaowocowało to z jej strony na dłuższą metę swego rodzaju wdzięcznością wyrażoną w większej chęci do odkrywania nowych obszarów seksu.
Podsumowując, warto docenić taki dar ze strony kobiety i ja akurat nie myślę źle o dziewicach, dla mnie oznacza to, że dziewczyna się szanuje i nie pójdzie z pierwszym łosiem tylko dlatego że jej koleżanki nie są już dziewicami. Jeśli facet nie umie zrozumieć takiej sytuacji i traktuje to że będzie miał dyskomfort bo taka nie zna się na seksie, to niech lepiej idzie do burdelu albo do dyskoteki i wyrwie jakiegoś lachociąga, bo dziewica to kobieta warta zachodu.

Odnośnik do komentarza

Co myślę o dziewicach?
To jest sprawa tej kobiety, jest to dla mnie osobiście obojętne, ale jeśli ta kobieta zaczyna opowiadać o tym swoim dziewictwie publicznie, to z góry zaczynam mieć o niej złe zdanie. Nie, nie za dziewictwo - za upublicznianie swoich najintymniejszych spraw, co uważam za obrzydliwe do granic (tak samo jak miałbym o puszczalskiej przechwalającej się swoimi podbojami) i nie ma tu dla mnie znaczenia, czy ona ma w pochwie błonę dziewiczą, korek, wibrator, taksometr zliczający kolejnych zaliczaczy, czy malakser i piłe tarczową. Są sprawy nie na sprzedaż i nie do publicznej wiadomości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...