Skocz do zawartości
Forum

Lęki nocne i uczucie braku powietrza podczas ciąży


Gość an...kv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość an...kv

Witam jestem w prawie szustym miesiacu ciazy,mam problem moze dziwny, ale jednak. Od miesiaca nie moge spac,mam leki w nocy boje sie ciemnosci , brak mi powietrza , biore leki przepisane przez lekarza , ale czy branie co wieczor lekow nie zaszkodzi dziecku to po pierwsze, po drugie dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie podała Pani nazwy tabletek, które Pani przyjmuje. To uniemożliwia ocenę czy mogą one szkodzić dziecku. Proszę jednak zaufać lekarzowi. Skoro przepisał Pani takie leki, to na pewno dokładnie się nad tym zastanowił. A propos przyczyny takich objawów to niestety nie ma takiej możliwości by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na to pytanie. Konieczne jest bowiem bardzo dokładne zebranie wywiadu. Być może na Pani objawy ma jednak wpływ stres lub sytuacja rodzinna.

Odnośnik do komentarza

jeśli lekarz ci przepisał te leki, to możesz brać, przecież by nie narażał twojego dziecka.
Ja też w ciąży (pod koniec) miałam uczucie braku powietrza i robiło mi się słabo, bo czułam się strasznie wypchana i dziecko miało mało miejsca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...