Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych


Gość Darita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od 8 miesiecy brałam tabletki antykoncepcyjne, w maju zrobilam sobie miesieczna przerwe poniewaz zle sie po nich czułam. 3 czerwca powinnam dostać okres ale pojawiło się plamienie tylko jeden dzien, planowałam teraz dalej brać tabletki antykoncepcyjne i tego 3 czerwca wziełam pierwszą tabletkę ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo to przecież nie był okres, nie wiem czy dalej przyjmować tabletki czy poczekać na prawidłowy okres?

Odnośnik do komentarza

tzn ja tak miałam raz ale w czasie przyjmowania tabletek i tylko niepotrzebnie panikowałam, ale teraz mam gorszą sytuację bo po 4 latach brania zrobiłam sobie przerwę i nie mam 2 normalnego okresu. Podobno to jest częste po odstawieniu tabletek, aczkolwiek jutro idę do lekarza:)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

skoro odstawilas tabletki to organizm sie rozregulowal. Nie jestes w ciazy po prostu rozregulowal Ci sie cykl a w miesiac nie uregulowal to normalne nic sie nie dzieje jesli na nowo wzielas tabletki to przez 7 dni dodatkowo sie zabezpieczaj wszystko jest w porzadku, jesli nie wspolzylas w ostatnich dniach przed odstawieniem tabletek na pewno nie jestes w ciazy

Odnośnik do komentarza

no też czytałam że po odstawieniu to normalne ze nie ma sie okresu nawet z 3 miesiace i ze wszystko reguluje sie okolo roku ;P tylko nie wiem czy dobrze zrobilam ze zaczełam brac te tabletki bo to nie byl okres tylko plamienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...