Skocz do zawartości
Forum

Golenie miejsc intymnych


Gość komercyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Przeraża mnie to nasze odejście od natury. I nie chodzi mi o to, by się nie myc, czy śmierdzieć potem. Ale to tyle. Jak widzę tę koszmarną reklamę specyfiku, którego łykanie hamuje wydzielanie potu, to mam ochotę kogoś zastrzelić. Pocenie się jest naturalną zdrową reakcja organizmu na wysoka temperaturę czy np. stres. Tak samo jest z owłosieniem, ono jest po coś... I nie, nie podobają mi się ani wygolone kobiety, ani wygoleni mężczyźni. Ale jak ktoś lubi?

Odnośnik do komentarza

Słuszne nie słuszne...Czy ja wiem..

Dla mnie to po prostu higieniczne a wygolony to wygolony, jest bardziej schludny i prędzej we mnie wyląduje niż jakiś buszmen...

Jak ja gole, to mężczyzna też ma golić.Jak ja nie - to i on nie musi.
Skoro ja bym sobie nie goliła, to widocznie włosy by mi nie przeszkadzały, nie ?

Spotkałam się kiedyś z takim przypadkiem, że mojego eks kręciły ''paseczki'' po środku. Posłuchałam się go i spróbowałam. Lekko zapuściłam, wydepilowałam, zostawiając paseczek. Był zachwycony :) Teraz wróciłam do tzw. '' łysej'' i jak dla mnie to ten '' typ'' jest najwygodniejszy i najbardziej komfortowy ;)

Odnośnik do komentarza

Wiesz, bywają takie przypadki, pewnie rzadko ale się zdarzają.

Chociaż bardziej miałem na myśli facetów, których rajcuje kompletnie goła pipka. No, ja niestety nie potrafiłbym takiej dotknąć, także językiem.

Jak już mówiłem. Włoski łonowe to nie jest odpowiednik włosów pod pachami, czy też na nogach, albo kłopotliwego meszku pod nosem. Czarny, kobiecy trójkąt jest właściwie od zawsze nieomal symbolem kobiecej seksualności a włosy w tym miejscu spełniają nie tylko rolę ochronną ale także estetyczną i nie mam na myśli rozrośniętego na maksa buszu i kłaków wystających z bielizny ale ładnie przyciętą intymną fryzurkę.

No ale jedne golą mniej lub bardziej, inne wcale a jeszcze inne kompletnie na łyso. Spoko, żyjemy w wolnym kraju.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam laserem ostatnio zrobilem sobie troche ponad jadra i wszystko w dol i szparke tez pierwszy zabieg( jeden z kilku ,ile zalezy od moich wlosow)Mam nadzieje ze efekt bedzie zaj....Do tej pory uzywalem maszynek do golenia kremow itp.ale ostatnio na Gruper znalazlem fajna ofert z gabinetu kosmetycznego ,pojechalem na rozmowe i zeby sie nie rozmyslic za 3 dni poszedlem na pierwszy zabieg.Trzeba sie dzien wczesniej ogolic ( znowu to cholerne swedzenie ,szczegolnie szpara gdyz tam rzadko usuwalem wlosy ,a teraz po prostu poszedlem hurtem.Mialem do wyboru plec osoby wykonujacej zabieg ,nie wiem jak inni ale ja wybralem kobiete .Pierwsze opuszczenie majtek mam za soba , a bol nie jest taki tragiczny (co po czesci niweluje ?! kobieta LADNA wykonujaca zabieg) .Panowie (i panie tez moga sie do tego przyczynic )mysle ze jezeli komus naprawde nie odpowiada zarost pod majtkami .to warto poswiecic troche cierpienia i pieniedzy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam ciągle na zero, ale na stałe laserem to bym się nie zdecydował.
Może kiedyś się czasy zmienią, albo nastanie moda na futro i co ja
zostnę z takim łysym "przedszkolakiem" :) tak zawsze mogę przestać golić i wrócę do tego co było ! nawet partnerkę mogę kiedyś mieć która będzie lubiła u faceta tam futerko to dla niej mogę zmienić zwyczaje!

Odnośnik do komentarza

No, niektórzy zmieniają ''zwyczaje'' dla partnera/partnerki. Np. ja, ale o tym już wyżej wspominałam.

Jednak z tą zmianą upodobań z czasem to się niezbyt zgadzam, bo z dnia na dzień wymyśla się coś nowego, dziwniejszego ...
Kilkadziesiąt lat wcześniej to pewnie było nie do pomyślenia, żeby golić sobie tamte miejsca '' bo po co '' a teraz to powstały specjalne salony do tego przeznaczone, robi się ''tam'' tatuaże, piercing Bóg jeden wie co jeszcze...

Teraz jeszcze ten pocketing, ale czy ludzie sobie go robią w tych miejscach to nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...