Skocz do zawartości
Forum

Pryszcz pomiędzy udem a moszną


Gość da...ho

Rekomendowane odpowiedzi

Gość da...ho

Witam,

Od dwoch dni mam pewien niezreczny problem, w okolicach miedzy koncem uda a poczatkiem moszny z lewej strony pojawilo mi sie na skorze cos w rodzaju pryszcza badz syfka (srednica okolo 5 milimetrow) jest on zaczerwieniony odczuwam lekki bol jedynie przy dotknieciu ponaciskalem go troche nastepnego dnia po wykryciu i ulecialo troche krwi mieszanej z ciecza oraz ropa. jestem pewien ze nie ugryzl mnie kleszcz i oczywiscie przestrzegam higieny osobistej, pisze na ten temat poniewaz nigdy nie mialem takiego problemu a ten pryszcz jest na oko za duzy jak na tradzik. bylbym wdzieczny za ogolne porady, poniewaz nie wiem czy mam sie tym przejmowac i skierowac sie natychmiast do lekarza czy odczekac pare dni i zobaczyc co sie bedzie dzialo. po nacisnieciu i wyplynieciu krwi skora wraz z tym pryszczem lekko spuchla i przez chwile odczuwalem pieczenie po paru sekundach przeszlo, nie odczuwam zadnego bulu oraz nie mam zadnego problemu z oddawnaiem moczu w okolicach na okolo tego pryszcza nic mnie nie boli jedynie samo zaczerwienione miejsce............ dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Najprawdopodobniej jest to stan zapalny mieszka włosowego lub gruczołu łojowego. Przez kilka najbliższych dni powinieneś dbać o higienę zmienionego miejsca. Możesz również przemyć zmianę preparatem odkażającym (woda utleniona, spirytus salicylowy). Jeśli w ciągu tego czasu nie dojdzie do wygojenia lub znacznego zmniejszenia krosty to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...