Skocz do zawartości
Forum

Kłopoty z podnieceniem po piciu alkoholu


Gość la...er

Rekomendowane odpowiedzi

Gość la...er

Witam
w tej chwili mam 20 lat i od pewnego czasu (parę miesięcy) zauważyłem u siebie problem, którego nie miałem nigdy wcześniej, mianowicie mam problemy z podnieceniem. Dawniej potrafiłem pod wpływem alkoholu normalnie działać i czerpać przyjmność z seksu, a teraz nawet na trzeźwo trudniej mnie podniecić, penis nie jest taki twardy jak wcześniej, orgazm jest o wiele mniej przyjemny i spermy także sporo mniej niż kiedyś. Pod nawet niedużym wpływem alkoholu sprawienie, że mój członek stanie graniczy z cudem. Myślałem, że samo się polepszy, ale trwa to już tyle, że zacząłem się poważnie martwić. Dodam, że w moim życiu się specjalnie nic nie zmieniło, więc nie jest to przez stres czy coś z tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
W młodym wieku problemy z potencją mają zwykle podłoże psychogenne. Mogą być związane również ze zbyt stresującym trybem życia. W Twoim przypadku niepokoić może fakt zmiany charakteru ejakulatu. To może sugerować organiczne podłoże dolegliwości. Najbardziej rozsądnym postępowaniem wydaje się być wizyta u specjalisty urologa. Jeśli będzie to wizyta w ramach NFZ to konieczne będzie skierowanie od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...