Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku bez zabezpieczenia


Gość me...ks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat. Dzień po okresie który trwał 6 dni kochałam się z chłopakiem, bez prezerwatywy ale do wytrysku nie doszło w mojej pochwie. Od tego czasu (już prawie tydzień) mam dużo brązowej wydzieliny o nieprzyjemnym zapachu. Dodam, że przed miesiączką miałam lekką infekcję a mój cykl trwa 30-32 dni. Zastanawiam się czy jest prawdopodobieństwo ciąży czy może znowu jakaś infekcja?

Odnośnik do komentarza
Gość me...nm

Witam,

Wspolzylam z moim partnerem okola miesiaca temu bez zabezpieczenia i wydaje mi sie iz moglo by dojsc do zaplodnienia, jednak miesiaczke dostalam okolo z trzy dniowym opoznieniem i wydaje mi sie ze nie bylo w niej nic nienormalnego pomijajac dwa fakty ktore sa dosc niepokojace dla mnie; otoz przed miesiaczka nie odczuwalam zadnego bolu a zazwyczaj mam dosc silne bole brzucha, poza tym okres zawsze mam okolo dwoch dni, trzeciego dnia sa to tylko plamienia oznaczajace z reguly koniec miesiaczki tym razem jest jednak inaczej poniewaz plamienia mam do dzis, jutro minie tydzien odkad rozpoczal mi sie okres. Odczuwam ponad to dosc silne rozdraznienie i mam silne wachania nastrojow co takze jest u mnie normalne, jednak tuz przed miesiaczka nie podczas; zwykle z dniem krwawienia te nastroje mijaja. Podczas toalety zauwazam zawsze czerwone slady na papierze toaletowym. Naczytalam sie przeroznych opinii i wypowiedzi na temat plamien podczas ciazy i zupelnie stracilam jaka kolwiek orientacje w tych sprawach, bo jak sie okazuje organizm kazdej kobiety reaguje inaczej. Czy powinnam wykonac test ciazowy? Czy poczekac az plamienia ustana?

Odnośnik do komentarza

Brązowa wydzielina o nieprzyjemnym zapachu najprawdopodobniej świadczy o tym ze masz jakąś infekcje. Szczególnie że miałas ją przed okresem. Przy długich cyklach dzien po okresie jest teoretycznie dniem niepłodnym. Jednak ja bym radziła zrobić test skoro stosunek był bez zabezpieczenia.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Przyczyn opisywanych przez Panią objawów może być wiele. Prawdopodobnie może być to jakaś infekcja dróg rodnych. Być może nawróciło, poprzednie zakażenie. Czy Pani partner leczył się razem z Panią?? Bo jeżeli nie, to leczenie Pani nie będzie miało sensu, bo Pani partner będzie co chwile przenosić patogen podczas stosunku.
Najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie wizyta u ginekologa i zastosowanie odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

witam ostatni okres dostałem 10 czerwca miałam dostać 10 lipca i nic. robiłam dwa testy i wyszły negatywne ostatni był robiony 17 lipca. dziś byłam u ginekolog i dała mi tabletki na wywołanie okresu. czy jestem w ciąży czy nie?? kochaliśmy się ostatni raz 22 czerwca bez zabezpieczenia wraz z żalem intymnym. czy to on spowodował takie zaburzenia? czy jestem w ciąży??

Odnośnik do komentarza
Gość Monika.....

Uprawiam z chłopakiem seks, dosyć krótko i bez wytrysku. Boję się że jestem w ciążowe . Robiłam dwa 2 testy ciążowe wyszły negatywnie ale nie wiem czy mogę wierzyć w testy? . I czy bez wytrysku można zajść w ciąże ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 22 lata i współżyłam z mężem prawie codziennie nawet w dni płodne bo staramy się o dziecko ostatnio miesiączkę miałam 05,10,2012r a jeszcze przedostatnią miałam 02,09,2012r mam nieregularne miesiączki i czy jest możliwość że zaszłam w ciążę? Tydzień po współżyciu kuje mnie w lewym jajniku a moje piersi strasznie mnie bolą i znacznie się powiększyły, czy mogą być objawy ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiona111

Hej. Kochałam sie z zabezpieczeniem z chłopakiem w dni niepłodne. Doszedł poza mną. 3 dzień spóznia mi się okres. Co prawda byliśmy na wakacjach i dwa dni temu przeszlam chyba jakies zatrucie albo grype bo mialam biegunke bol brzucha i raz wymiotowałam. Czy to możliwe że jestem w ciązy ??? Czy okres spożnia mi się z ww czynników i stresu ?

Odnośnik do komentarza

Witam,
jaka jest szansa że mogę zajść w ciążę?
1. uprawiałam petting z mężczyzną. Mężczyzna nie doszedł, nie miał wytrysku. Dotykał się za to po penisie a potem wsadzał palce we mnie. Nie było na nich spermy ale ejakulat.
2. Był we mnie 10sekund bo nie pozowliłam mu na dłużej.
3. Miałam dni niepłodne. ( dokładnie 8 dzień po 1 dniu krwawienia), cykl 30 dni.
4. Wzięłam tabletkę escapelle w 68 h. (dodam , że obijałam się od drzwi różnych lekarzy aż 4 razy!)
Proszę o poradę kiedy mogę zrobić test ciążowy? Czy po 2-3 dniach od teoretycznej owulacji?

Odnośnik do komentarza

Witam! Wczoraj miałam swój pierwszy raz z chłopakiem. Był on niestety bez zabezpieczenia, lecz chłopak zapewnia mnie,że do wytrysku nie doszło w pochwie, dopiero po wyjściu z niej po długim czasie. Powtarzaliśmy go kilka razy, ale za każdym razem nic nie było. Jednak mam małe obawy co do zajścia w ciążę, choć zapewnia mnie, że na pewno nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Moje cykle trwały zwykle 24 dni, ostatni okres spóźnił się i dostałam go po 31 dniach tak więc ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia. 18 grudnia kochałam się z moim chłopakiem i prawdopodobnie nie zdążył... Moje pytanie brzmi, jakie są szanse na to, że doszło do zapłodnienia? Czy i kiedy powinnam zrobić test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Yhm. Choroba, co mam powiedzieć?
Nie bierzesz tabletek antykoncepcyjnych? Twój chłopak nie stosował zabezpieczenia?
Pozumiem, że okres Ci sie opóźnia? Robiłaś już test ciążowy?
Na pewno nie panikuj. Najpierw sprawdź na sto procent czy jesteś w ciąży.
Jesli nie to fajnie, ale jeśli tak to faktycznie wszystko się skomplikuje.
Od siebie mogę Ci powiedzieć, że ciąża to nie tragedia i można ją i macieżyństwo pogodzić ze wszystkim.
Czy mówiłaś już partnerowi o swoich obawach?
Właśnie znalazłem Twoje pytanie na forum. Rozumiem z tego, że się w ogóle nie zabezpieczyliście ....
Wiesz, takie opóźnienie w cyklu nie musi oznaczać ciąży. Przypuszczam, że po rozpoczęciu życia seksualnego Twój organizm dostosowuje się do nowych okoliczności. Myślę, że nie musisz martwić się ciążą, ale dla pewności sprawdź.
Proszę, tutaj możesz przeczytać kiedy najlepiej wykonać test:
http://czyciaza.pl/kiedy-zrobic-test-ciazowy/

I bardzo Cię proszę, zbezpieczcie się na przyszłość. Lepiej jeśli ciąża i dziecko pojawiają się wtedy, kiedy się tego naprawdę chce.
No, w prezerwatywy to Twój chłopak powinien zainwestować. Rozumiem, że stosowaliście stosunek przerywany. Pamiętaj, że to nie daje żadnej gwarancji a wręcz może być mylące. Plemniki i wydzielina pojawiają się na długo przed wytryskiem i sporo po ejakulacji.
Ach ta młodzież ;)

U mnie w miarę w porządku. Milanek mi trochę choruje i siedzimy w domku.
Bądź dobrej myśli. Pozdrawiam..

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...