Skocz do zawartości
Forum

Uczucie zmęczenia, pogorszony stan psychiczny i trzęsienie rąk


Gość pa3cia

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
zwracam się z prośbą podpowiedzi co zrobić.
otóż moim problemem jest to,że od grudnia czuję się cały czas zmęczona i osłabiona.czuję brak koncentracji,chęci,zainteresowania i sił do działań.
nie jest to zwykłe lenistwo tylko prawdziwa niemożność wzięcia się za pewne czynności z powodu braku sił.
brak koncentracji przeszkadza w nauce[kiedyś ta sama partia materiału była przeze mnie przyswojona dużo szybciej]
jestem apatyczna,szybko się denerwuję,chodzę nerwowa i czasami trzęsą mi się ręce i powieki,pojawiają się skurcze nocne łydek.wypadają mi włosy, ludzie twierdzą, że jestem blada.
dodatkowo w lutym opuściłam ok 2 tygodni zajęć poprzez dokuczliwe przeziębienie,a od 'podreperowania zdrowia' i tak wcale nie jest lepiej.
często na ustach pojawiają się opryszczki
w okresach stresu, na ciele stwierdzam obecność różowych łuszczących się plamek,pojawił się brak apetytu, który pojawia się również podczas odczuwania stresu

w ostatnim czasie pogorszył się również stan psychiki,mam gorszy nastrój i mniejszą chęć do życia i obcowania z ludźmi[nawet z własnym chłopakiem nie chcę już spędzać tyle czasu co dotychczas].wolę się ukryć w swojej małej pustelni i jak gdyby 'przeczekać',można powiedzieć nawet,że ostatnio jestem wręcz uważana za osobę aspołeczną.
nie potrafię się śmiać z tego co do tej pory dawało mi radość

dodatkowo powiem,ze mam 18 lat, 167cm wzrostu i 46kg wagi

bardzo proszę o podpowiedzi co zrobić bo czuję się coraz gorzej, a i ludzie wokół mnie odczuwają zmiany,a ja sama sie nimi niepokoję

Odnośnik do komentarza

twój problem wydaje mi się bardzo poważny, dla tego radzę tobie zwrócić się do lekarza. lepiej byłoby skonsultować się z psychiatrą, żeby on ciebie zbadał i powiedział co jest przyczyną takiego twojego stanu

Odnośnik do komentarza

chyba masz jakieś zaburzenie psychiczne.... coś jest nie tak w twoim życiu> dla czego tak się denerwujesz? co jest tym powodem? radzę iść do lekarza na diagnostykę, zwłaszcza do psychiatry, i zrobić badania morfologiczne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...