Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o noszeniu bardzo krótkich spodenek?


Gość Gwieździsta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tuttifrutti

Co do pytania, to mi sie nie podobaja takie mini mini, to wyglada obrzydliwe i bezgustownie, wyzywajaco. Ale jesli dziewczyna specjalnie sie tak ubiera i do tego na dyskotke, to mysle, ze wie czego chce. Ja, mimo zgrabnych nog, wole jednak skromniejsze spodniczki i spodenki, zeby byla jaka intryga a nie d...a na wierzchu.

Odnośnik do komentarza

Moja żona czesto nosi takie ubranie.Ma 36 lat i powiem szczeze że nie podoba mi się to . Faktem jest ze nosi je tylko w domu , ale głupio mi jest jak ktos do nas przyjedzie a ona na przykład składa coś w szafce na dole. Gdy jej zwracałem uwagę mówiła ze się czepiam i ze w swoim domu może robić co chce .
Jesli o mnie chodzie to długość spodenek lub spudnicy zależy od celu jaki osoba nosząca chce osiągnać.Czasami jednak za taką osobą , chyba oglada się ktoś nie dla tego ze sie zachwyca , podziwia .Niekiedy jest to żałosne , dziwne , śmieszne lub smutne.Niektórzy myśla że fakt iż ktoś na nich patrzy zawsze wiaze sie z atrakcyjnością lub podziwem.Bywa też chyba że ktoś chce byc pożądany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...