Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu a ryzyko ciąży


Gość kkasiawarszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jo...ka

Witam,
9 kwietnia dostałam miesiączkę, następnego dnia kochałam się z mężem bez zabezpieczenia, To był ten jeden raz kiedy sie nie zabezpieczylismy. Cykle mam regularne 28 dniowe, Wczoraj powinnam dostac miesiaczke i nadal jej nie mam. W przeciagu tygodnia wykonalam 4 rozne testy ciazowe i wszystkie wyszly negatywnie, Dodam, ze tydzien temu zauwazylam krwawienia w trakcie stosunku. Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość m....er

Witam , mam 18 lat i mam bardzo ważne pytanie . Spóźnił mi się okres 3 dni powinnam dostać go 4.maja a dostałam dopiero dziś 8.maja problem w tym że nigdy mi się nie spoźniał zawsze dostawałam co 28 dni góra dzień wcześniej(prowadze kalendarz gdzie zapisuje moje miesiączki) , Nie pokoi mnie tylko to że dziś rano miałam ból jak podczes okresu wiec wstałam i poszłam sprawdzić załozyłam wkładkę po czym okazało sie że jest tylko pare kropelek krwi z czego reszta to brązowo , rudawo wyblakłe plamy takie jak pod koniec miesiączki nawet gorsze wieć zrobiłam takze dziś test (chodz nie wiem czy wolno podczas takiego czegoś) wyszedł negatywny dodam że współżyje z chłopakiem bez zabezpieczenia i owszem zdarzało mi sie lekkie plamienie chodz bardzo dawno pomiedzy miesiączka ale nigdy w czasie lekarz mówił że mógł być to wynik owulacji, co robić ?? przyznam że jest mi czasem nie dobrze . czy jestem chora ?

Odnośnik do komentarza
Gość le...00

okres spóźnia mi się już 5 dzień, nigdy tego nie miałam. Współżyje z chłopakiem regularnie z zabezpieczeniem. Nigdy prezerwatywa nie pękła ani nie włożył palca z nasieniem. Dodam że mam 15lat i okres spóźniał mi się maksymalnie do 3 dni. Czy to jest objawa ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość an...88

Witam. Mam problem który Mnie nurtuje. Otóż spóznia mi sie okres. Na przelomie 30 kwietnia - 7 maja współżyłam z ukochanym. Cykl mam krótki bo 23 dniowy. Ostatni okres wystapił 22 kwietnia, według obliczeń powinnam dostać 14 maja ale do tej pory nie dostałam. kiedy współzyłam z ukochanym miałam miałam dni płodne.robiłam test 17 maja i wyszedl negatywny, Czy test zrobiłam w odpowiednim momencie? Nie wiem czy probować jeszcze... Nie mam żadnych dolegliwości. Nawet Mnie piersi nie bolały na okres co zawsze bolą. podbrzusze Mnie delikatnie boli i temperature mam 37 stopni co rano. I zadnych innych objawow. Co do testu zapomniałam dodać ,że robiłam około godziny 12. Czekam na odpowiedź bo nie wiem co dalej mam robić. Do ginekologa tak czy siak sie wybieram ale chciałabym wiedzieć czy jestem w ciąży. Także chciałabym się zapytać czy po stosunku jeśli sperma zostanie na wkładce higinicznej to czy tak może też dojść do zapłodnienia?Pozdrawiam. i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość kkasiawarszawa

Witam.
Miesiączkuję od 3 lat, w miarę regularnie. Od 21 kwietnia zaczęłam współżyć z moim chłopakiem. od tamtej pory robiliśmy to przeważnie w weekendy, używając prezerwatywy, Jej nałożenie na pewno było bezbłędne. Poza tym, zawsze dochodzi na zewnątrz (wychodzi ze mnie i dopiero ma wytrysk). Ostatni okres miałam 23 kwietnia ( wystąpił on nieco wcześniej bo 20 dni po poprzednim) i trwał 6 dni jak zwykle. teraz miałam dostać 19 maja. jest 21 i dalej nie mam. nie mam typowych objawów ciąży, czuję się jak zawsze, tyle tylko że stresuję się ewentualnością ciąży. Czy było ryzyko zajścia ciąży przy takich warunkach kiedy nie powinno do tego dojść? Panicznie boję się zrobienia testu. Jak i gdzie nabyć w razie czego tabletki poronne? Czy wywoływanie okresu sposobami typu herbata z czarnej melwy, gorące kąpiele, polopiryny naprawdę pomagają? Bardzo proszę o udzielenie mi szybkiej odpowiedzi na te pytania, przepraszam za ich ilość i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

1. nie jestes w ciazy
2. nawet jakbys byla to jest tabletka po stosunku do wziecia w ciagu 72 godzin od stosunku tabletki poronne sa zakazane prawnie w Polsce nikt Ci ich nie przepisze aborcja w polsce jest zakazana nie wazne czy mechaniczna czy wczesnoporonna

Odnośnik do komentarza

Niby jak mialas zajsc w ciaze? Skoro stosunek byl z zabezpieczeniem i partner mial wytrysk nie w tobie tylko jakmowisz najpierw wychozil to nie ma szans ze jestes w ciazy a wic zadne tabletki nie sa ci potrzebne, czasami tak sie zdarza ze okres troche sie przesuwa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...