Skocz do zawartości
Forum

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

12 cm w stanie wzwodu rozumiem? Było już wiele razy na forum, ze pompka nie ma działania ale jest to jedynie element wspomagający ale nie powiększający. Tabletki można brać od wieku w którym członek przestaje rosnąć. Możesz spróbować. Aczkolwiek jeśli liczysz na dobre efekty to polecam penilarge albo penis complete czyli tej lepszej klasy tabletki. I nie licz na to, ze efekty będą po jednym miesiącu bo kuracja ma trwać przynajmniej 3-4 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Nie z uwagi na to, ze są to ziołowe tabletki i zawierają w sobie ziołowe składniki tak więc nie są szkodliwe. Poza tym penilarge są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Ale jeśli zamówisz sobie jakieś tabletki z jakiej zagranicznej strony to ręki sobie nie udam uciąć za to , ze na przykład Ci nie zaszkodzą

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem ma znaczenie. Sam jestem posiadaczem penisa o wielkości 11 cm i nikt mi tutaj nie wmowi, ze to znaczenia nie ma. Żadna z moich partnerek mi nie powiedziała ze mam zbyt małego członka ale w łózku nie zawsze nam sie układało. Poza tym wystarczy sobie wejść na pierwsze z brzegu forum erotyczne i zobaczyć co tam dziewczyny pisza na temat niewielkich członków. Powszechne wyśmiewanie jest bardzo popularne.
Sam zastanawiałem się nad powiekszaniem członka za pomocą operacji, ale nadal się trochę boję.

Odnośnik do komentarza

No i masz swoje powody bo nie zawsze taka operacja wychodzi i potem można miec problem z erekcją. Poza tym nie jestem pewien czy takie operacje są w Polsce legalne.Z tego co wiem to nie i mozna zapisać się co najwyżej na powiekszanie członka za pomocą kwasu hialuronowego ale da się w taki sposób powiekszyć na grubość ale nie na dlugość. No i daje to efekt na pół roku ale nie na dłużej. Nie próbowałeś powiekszania tabletkami ? Sam powiększałem za pomocą penilarge.

Odnośnik do komentarza

A co Ty myślisz, ze efekt jest od razu? No to się sporo pomyliłeś, bo aby był efekt wazna jest długotrwała terapia. Trzeba brać takie tabletki przynajmniej 2-3 mesiące. A najlepiej przedłużyć do 4 miesięcy. Nie wiem jakie tabletki brałeś ale po dwóch tygodniach nie będzie efektu bez znaczenia, jakie drogie tabletki zaczniesz przyjmować. Takie tableki poprawiają napływ krwi do członka i tym samym poprawiają erekcję. I powiekszają ciała jamiste. Jednak terapia musi być dłuższa aby ciała jamiste zaczęły sie powiększac na stałe. No i dochodzi do tego rownież fakt, ze w przypadk kuracji tabletkami członek będzie większy w stanie erekcji ale będzie taki sam w stanie spoczynku.

Odnośnik do komentarza
Gość Cudanakiju
W dniu 3.08.2022 o 10:32, Gość Naan napisał:

No i co był efekt? No właśnie opinii jest wiele ale są i negatywne i pozytywne i sam nie wiem czy to działa czy nie. Kiedyś tak poza tym brałem tabletki ale nie było efektu i po dwóch tygodniach przestałem brać.

Nie było efektu bo to nie działa, a już na pewno nie w takim stopniu jak to reklamują i nie na stałe, wszystko opiera się o rozszerzenie naczyń krwionośnych i większy dopływ krwi do członka czyli w najlepszym przypadku zyskasz 10 procent na wymiarach ale lepszą erekcję, i typowe tabletki na to mają ceny z kosmosu, lepiej poszukać zamienników w suplementach będzie z 10 razy taniej, zacząć się ruszać, przestać pić i palić, elo

Odnośnik do komentarza

Wielkość członka jednak znaczenie ma 😉 Kobiety mogą sobie mówic co chcą ale sam widzę,ze od czasu jak powiekszyłem penisa mam o wiele większe powodzenie. Wiem,że wiele zależy tutaj od mojej większej pewności siebie, ale moja partnerka mówi,ze nigdy wcześniej nie miała takiej przyjemności ( jestem meżczyzną z najwiekszym penisem z jakim to robiła). Wcześniejsza mówiła tak samo. A wystarczyły jedynie zwykłe tabletki.

Odnośnik do komentarza

Penilarge. Plus jeszcze żel. Polecili mi je na jednym z forów męskich. Nie wierzyłem szczerze powiedziawszy poczatkowo,ze coś takiego może zadzialać ale pomysłałem sobie,ze co mi tam i sprobowałem. I efket był ale dopiero przy drugim opakowaniu (pisali tam,że trzeba brać je przez dłuższy czas aby zobaczyć efekt działania).

Odnośnik do komentarza

2 cm. Na długość. Plus jeszcze sporo w obwodzie, Wydaje mi się, że to powiększenie w obwodzie o wiele bardziej podoba się kobietom niż powiększenie na długość bo w sumie grubość bardziej się liczy. Tylko w przypadku penilarge wkurzało mnie jedno. Na początku brania tabletek miałem bardzo częste erekcje. Bez ostrzeżenia. Tak wieć trzeba się było pilnować hehe 😛

Odnośnik do komentarza

ludzie ten maxorman działa trzeba tylko codziennie jak piszą na forach przynajmniej na 5min stawiać członka do pionu żeby rozszerzyły się ciała jamiste i nie pomijać dawek. Ja brałem przez 3 miesiące podwójną 180 t. czyli 2 tabletki (800mg) i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. Co najważniejsze utrzymuje się po zakończeniu. Żadnych ubocznych poza ciągłą chcica nie ma. Jednak składniki z US robią swoje. Wcześniej brałem inne polskie i lipa.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...