Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pink elephant

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Było poruszone w pewnym wątku i oczywiście większość dziewczyn, zakrzyknęła, ze nie, bo chodzi o technikę seksu. To prawda, ale nie oszukujmy się, jak ktoś ma mikropenisa to i technika nie narobi. Wg mnie rozmiar penisa ma znaczenie, a co Wy o tym sadzicie? Tak czy nie?? Tylko szczerze!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem może mieć znaczenie. I nie chodzi mi o cm w tą czy tamtą, ale o to, że jak kobieta zobaczy mega wielkiego może się przerazić:D a z kolei bardzo mały może być nie wystarczający... chociaż ani z mega wielkim ani z mega małym nie miałam do czynienia więc nie wiem czy powinnam się wypowiadać;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uwazam ze rozmiar ma znaczenie ale to nie znaczy ze maly jest gorszy ale ze bardziej musi sie wykazac ;) poza tym to tez zalezy od kobiety jaka ma preferencje znowu za duzy penis tez nie jest dobry

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no oczywiście ze jak będzię 10 cm w stanie wzwodu to jest problem, a jak większość ma normę i wahają się i chcą zwiększyć rozmiar bo myślią że nie zadowala partnerkę to mylą się, bo tutaj już jest główna technika ;)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szybka

Nie bede mowic ze nie ma bo ma, ale nie tylko to ma znaczenie technika tez jest wazna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to nie ma... ale cóż.. to rzecz gustu moim zdaniem, nie które lubią większe inne średnie a pewnie znajdą sie i takie co lubią małe....

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MA znaczenie, seks z facetem z malym penisem jest kiepski bo niewiele czuć!

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pimpka

dla mnie ma znaczenie technika =) ale nie miałam do czynienia z małym penisem =) dla tego nie powim za bardzo, tylko że za duży to też nie jest fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ma znaczenie, nie znaczy to ze maly nie da Ci przyjemnosci bo da ale wiekszy penis jest fajniejszy w niektorych pozycjach penetracja jest naprawde doglebna :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ohyess

Dla mnie ma znaczenie bo chce cos odczuwac podczas stosunku a nie zastanawiac sie czy juz jest juz we mnie czy jescze nie ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ku-mik

mówię jako kobieta że dla mnie jest ważny i rozmiar, i technika! poniewaz każda dziewczyna żeby jej facet zadowalniał jwj w łóżku! jak będzie mały nic nie odczujesz, jak będzie duży będzie ci bolało! tak że nie ikrywajcie że rizmaiar nie ma znaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wieżyczka

oczywiście że jest wazny... co wy mówicie ze nie jak tak. POrzecież jak facet ma takiego kluska małego to czym on może nas zadowolić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irrka

Ale jak jest za duzy to tez wtedy nie jest za fajnie, bo moze wtedy bolec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to nie ma znaczenia. Tu nie liczy się rozmiar ale umiejętnosci, technika no i obwód tak jak Acha pisze.Długośc ma niewielki wpływ na to.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grubosc jest wazna dlugosc troche tez ale faktycznei jakbym miala wybierac grubosc czy dlugosc wybralabym grubosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pzryłączam sie do Komerchy, daruj daruj. A rozmiar moim skromnym zdaniem nie ma znaczenia, jesli go kochasz i jest ci z nim dobrze, bo moze byc dobrze i z nie duzym, sama wiem;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak jak się przestraszyłem nietoperza pewnej dziewczyny , duży kąt rozwarty tam był , tak sobie pomyślałem ile ona tych grubych musiała przyjać :/ , jak potem taką zadowolić ?
To jest takie głupie gadanie , to tak jakbym ja myślał ,że nic nie czuje bo ona ma już "wyeksplatowaną"
Dobry penis to taki co jest mobilny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janina42

A ja wam mówię że obwód penisa ma duże znaczenie.Miałam kilku mężczyzn i ich penisy były jak się mówi w normie.Poznałam mojego obecnego męża który jak to mówią ma dużego,długość w czasie wzwodu 19 cm,obwód 18 cm.Jak go pierwszy raz zobaczyłam chciałam uciec z łóżka,ale mi się nie udało.Mimo moich oporów mąż prawie mnie zgwałcił,wykręcił ręce i posiadł mnie,było i jest do dziś wspaniale.Urodziłam dwoje dzieci,nadal podczas stosunku czuję się wypełniona,czasem nawet jak mąż mnie mocno rozpieści mam dwa orgazmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...