Skocz do zawartości
Forum

Klika miesiączek w ciągu miesiąca


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeci raz w ciagu miesiaca to na pewno wskazuje na jakies zmiany. Nie wiem co moglo spowodowac tak czesty okres ale moja siostra kiedys przeziebila sie bardzo, przewialo ja to na poczatku to wiem ze ja bardzo bolalo, ae nie poszla do lekarza a potem bardzo jej sie przedluzyl okres noi w koncu musiala sie zwrocic do lekarza i dlugo sie leczyla moze ciebie tez gdzies przewialo albo infekcja?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

to nie jest infekcja, zrób cytologie zbadaj sobie hormony sprawdz czy nie masz nadzerki mozliwe ze to zaburzenie hormonalne plamienie srodcykliczne, albo plamienia z jajnikow jesli masz torbiele ewentualnie przedwczesna menopauza

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Plamienia(Krwawienia) między miesiączkami często są objawem poważnych schorzeń m.in.:
- chorób przenoszonych drogą płciową,
- nowotworu narządów rodnych,
- schorzeń tarczycy.
Nie ma na co czekać, proszę pilnie skonsultować te krwawienia ze swoim ginekologiem. Stwierdzi on przyczynę Pani problemu i zastosuje odpowiednie leczenie:)

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza

Oczywiście innych możliwych przyczyn takich krwawień jest cała lista, nie ma sensu, żebym je wszystkie Pani wymieniał, a bez badania po samym opisie czy wywiadzie, mogę tylko podejrzewać pewne sprawy. To Pani na pewno nie uleczy, także proszę zgłosić się do ginekologa i powiedzieć mi po wizycie jak się Pani czuje i co było przyczyną;)

Pozdrawiam jeszcze raz i proszę się na razie nie martwić:)

Odnośnik do komentarza
Gość ramoneska

To dobrze, anetka, ze sie przejmujesz, bo takie zjawisko jak kilka miesiączek na miesiac to na pewno nie w porzadku.. Ale mysle w Niemczech maja fachowy sprzet, specjalistow wiec warto skorzystac, zebys byla spokojna;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...