Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie po kontaktach z innym mężczyzną


Gość aa...ap

Rekomendowane odpowiedzi

Poznalem dziewczyne ktora jest odemnie 8 lat mlodsza. Ja mam 31, nasz zwiazek ukladal sie dobrze ale pozniej gdzies cos sie spierniczylo. Teraz wiem ze pisal do niej inny chlopak (wtedy jeszcze kolega) Zerwala ze mna mowiac ze to nie to I ze chce byc teraz sama. Zaraz pozniej zwiazala site z tym chlopakiem. Bylem zly ale jakos to przelknolem. Zostalem jej przyjacielem. Rozmawiamy prawie codziennie. O wszystkim I.t.d. Ona mowi teraz mi ze jej chlopak sie dla niej oswiadczyl ale nie jest pewna czy ona tego chce. Ze czuje cos do mnie. I znow zakrecila mi glowie. Teraz nie wiem co zrobic. Czy mam sie od niej odsunac ?? Ja nie chce byc jakims kolesiem ktory rozwali jej zwiazek. I tez nie chce byc z nia teraz bo boje sie ze znow odemnie ucieknie do niego. Jest troche taka nie stabilna. Ale tez nie chce jej stracic. Wiemy o sobie bardzo duzo..... fajnie nam sie zawsze rozmawia i .t.d.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna sama nie wie czego chce, może nie dojrzała jeszcze w pełni do tego aby zbudowac trwaly związek z jednym facetem. Zacznie być z Tobą na nowo a po miesiacu okaze się, ze jednak i Ciebie nie jest pewna, że jednak woli tamtego. To takie wszystko pisane na wodzie, zaangażujesz się, zaufasz i znowu wyjdzie jak poprzednio.

Ja bym na Twoim miejscu nie okazywała zanadto zaagnażowania. Bądź sobą, rozmawiaj z nia jak dawniej, zachowuj się normalnie. Jeśli faktycznie sa w niej uczucia do Ciebie, zauwazysz je, bedzie o Ciebie zabiegala i bedzie chciała odbudowac relacje, lepiej poczekac na krok z jej strony az bedzie pewna, niz samemu zrobic ten pierwszy krok i potem zalowac bo ona sie wycofa. Jak z jej strony bedzie zaangazowanie i bedziesz widzial ze sie stara, mozesz z nia porozmawiac, ale niech to bedzie decyzja przemyslana a nie podejmowana w przyplywie chwili lub emocji. Jak dasz jej sygnal ze jestes zainteresowany moze ulec takim emocjom a potem po zastanowieniu byc niepewna wiec potrzeba czasu i przekonania samych siebie co dalej.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka4

Najpierw była z tobą i w koncu powiedziala ci ze to nie to, teraz jest z tym chlopakiem i znowu nie wie czy to to i chyba jednak tym czyms tym to Ty byles, Ja bym sie jednak odsunela na twoim miejscu od niej, bo nawet jak zostawi tego chlopaka i wroci do ciebie, to potem moze spotkac jeszcze kogos a potem znowu moze przypomniec o tobie. Wiem ze to nie jest tez takie proste odejsc od osoby z ktora byles i do ktorej nadal cos mas, ale moze porozmawiaj z nia powiedz jej wprost ze powinna sie zastanowic czego ona chce

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinieneś odsunąć się trochę od niej, zmniejszyć kontakty. Z tego co napisałeś, wnioskuję, że ona nie wie czego chce, jest niezdecydowana, nie jest pewna swoich uczuć ani do Ciebie, ani to tego drugiego mężczyzny. Dystans z Twojej strony mógłby pomóc jej w ocenie własnych uczuć.
Możliwe też, że jej wahanie wynika z faktu, że chce mieć Was obu w swoim życiu i może myśli, że przyjmując oświadczyny swojego chłopaka straci Ciebie jako przyjaciela.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...