Skocz do zawartości
Forum

Silny ból kolana przy anatomicznej podatności na kontuzje


Gość pabliee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pabliee

Witam, jestem młodą dziewczyną, od długiego czasu mam poważny problem z kolanem. Byłam u ortopedy, ten stwierdził tylko anatomiczną podatność na kontuzje, której nie można nic zaradzić, jak tylko pogodzić się z tym, że kiedyś czeka mnie operacja. Czy powinnam ratować się jakimiś suplementami, generalnie chemią? Wiem, że to nie odpowiedzialne ale nie mam na razie czasu na permanentne rehabilitacje, więc chciałabym sobie pomóc jakkolwiek.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobną, ale lekka kontuzję kolana po upadku na lodowisku. Bolało mi kolano przez cały miesiąc, a nawet przez pół roku potem nie mogłam normalnie go zgiąć. Smarowałam różnymi maściami (np. końska, albo alcet), ale też pomaga na stawy suplement diety. Nie wiem, może masaż jakiś pomoże?kolana ogólnie są bardzo "kruche" i łatwo je uszkodzić, więc trzeba uważać, moze kup opaskę elastyczną?to usztywnia rzepkę. Powodzonka;-)

Odnośnik do komentarza
Gość pabliee

Dzięki za zainteresowanie :) Spróbuję chyba póki co rozejrzeć się za suplementami, zawsze lepsze to niż nie działać w ogóle. Chociaż wiem, że leczenie stawów to potwornie mozolny proces i sama jestem ciekawa jak długo wytrwam, nie czując natychmiastowych efektów...

Odnośnik do komentarza
Gość pabliee

Właśnie - babcia... spytałam się jej co Ona stosuje na stawy, bo wiem że ma z nimi spore problemy (oczywiście po fachową rekomendacje udam się jeszcze do lekarza) - od jakiegoś czasu pije syrop "Stavin", o skuteczności jeszcze ciężko jej cokolwiek powiedzieć ale chwali sobie fakt, że jest to syrop, a nie tabletki od których miewała kłopoty z żołądkiem. Aczkolwiek nie wiem, czy przy swoim problemie mogę brać pod uwagę te same leki, które stosują osoby w podeszłym wieku?

Odnośnik do komentarza

nie mialem zadnego urazu ani nie uderzylem kolanem wiec chyba po prostu mam ubytki w mazi stawowej. Warto sprobowac, przeciwwskazań u siebie nie widze do zastosowania takiego suplementu. Polecacie isc do lekarza ale chyba nie byliscie u panstwowego dawno, zanim bym sie dostal to dziekuje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...