Skocz do zawartości
Forum

Kiedy najwcześniej można wykonać test Beta HCG?


Gość anka08

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie. Ostania @ mialam 15-12. Cykle mam jak w zegarku zawsze 28 dni. Wspolzylam z mezem 28.12 z finalem we mnie. To byl dzien plodny. Czy test z bhcg powinno juz wykazac ciaze? Dodam ze bola mnie piersi i dzis zauwazylam mocno widoczna zyle na jednej piersi i kilka mnie widocznych a na drugiej kilka lekko widocznych. Prosze o rzetelna i szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Patison123

hej, mam pytanie.
Ostatnią miesiączkę miałam 25 stycznia, 6 i 9 lutego odbywałam stosunek przerywany, 12 lutego dostałam okres, był to 17 dzień cyklu. Okres powinnam dostać dopiero 21 lutego. Powiedźcie mi dlaczego dostałam wcześniej okres? nie było to plamienie tylko normalny okres. Zrobiłam dwa testy ciążowe - negatywne. Dziś pójdę zrobić badanie krwi.. Jeśli to nie ciąża to skąd wcześniejszy okres aż o 10 dni ?

Pomocy !! ;)

Odnośnik do komentarza

11 sierpnia okres 7dni cykle miewam 26-28 dni
stosunek 29 sierpnia bez wystrysku w srodku wogole nie bylo wytrysku
4 wrzesnia czyli wczoraj robilam bete negatywne czy wiarygodny
czy mozliwe ze wczesnie zrobilam test z krwi czy mam go powtorzyc po 48godz bo objawy mam jak na okres na ciaze byloby za wczesnie nie wiem chce poradzic sie was odpiszcie

Odnośnik do komentarza

Witam. Strasznie się martwię. Raz zrobiliśmy to bez zabezpieczenia i spóźnia mi się okres. W poprzednim miesiącu tez mi się spóźnił,ale w końcu go dostałam. Nie wiem czy to jest wywołane stresem czy faktycznie mogę być w ciąży? Chociaż jestem przekonana w 90%,ze nie. Chciałam jutro zrobić test,od ostatniego stosunku minęło około 12 dni. Czy test będzie wiarygodny? Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam.Widzę że od roku nikt tu nie zaglądał ale może znajdzie się ktoś kto mi pomoże?
08.03 miałam okres, brałam clo ( 4 jajeczka). 23.03 dostałam pregnyl (regularne stosunki do niedzieli) po bólu brzucha wnioskuję że jajka pękły w piątek. Moje pytanie brzmi kiedy mogę zrobić bthcg? ze względu na rodzaj wykonywanej pracy chciałaby wiedzieć jak najwczesniej. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
może ktoś będzie wiedział, gdyż przekopałam internet i wciąż się nie dowiedziałam jednej rzeczy. Ostatnie kilka okresów trochę mi się poprzestawiało, mianowicie:
5 cykli wcześniej: 25 dni
4 cykle wcześniej: 26dni
3 cykle wcześniej: 27 dni
2 cykle wcześniej: 25dni
ostatni cykl: 27dni
Problem następujący:
Próbuję obliczyć dzień owulacji, ale na podstawie tych wyników nie umiem określić długości cyklu i stąd właśnie dnia owulacji. Wg kalendarzyka licząc cykl jako 27 dniowy pokazuje mi że dzień owulacji powinien nastąpić jutro (czyli 26.10.16), jednakże patrząc na poprzednie długości cykli ten dzień może być równie dobrze dzisiaj jak i wczoraj. W piątek dnia 21.10.16 uprawiałam z narzeczonym seks bez zabezpieczenia i skończył w środku. Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość Zagubiona123455

Czesc , bylam u gginekologa poniewaz bolalo mnie podbrzusze...lekarz powiedzial ze nie ma opcji zebym byla w ciazy bo blona jest cienka . Zrobilam dwa testy ujemne :) mam gesty sluz rozpulchniona pochwe jestem 8 i 7 dni po .Dzis zrobilam beta hcg <100 czy to juz pewne ze niejestem w ciazy ?

Odnośnik do komentarza
Gość Magdusia1000

Witam. Dziewczyny mam pytanie dzisiaj odebrałam hcg z krwi wyszła poniżej 2. Ostatni stosunek i jedyny od ostatniej @ 18.02. Ale okresu nadal nie mam. Czy mogę się jeszcze łudzić że jestem w ciąży? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość lisica91

chcialam sie zapytac poniewaz wczoraj mialam dostac okres ale nie dostalam nie mam tez ani jednej oznaki zebym miala go dostac... z chlopakiem wspolzyje w miare regularnie a ostatnio 10 i 13lutego i nie mialam do tej pory sytuacji zeby mi sie spoznial okres... ze wzgledu na to ze akurat mialam dni plodne wtedy wykonalam kilka testow i na7 zrobionych 4 pozytywne 3 negatywne a jak robilam tydzien temu bete hcg to okazalo sie ze nie jestem w ciazy... ale czy nie zrobilam za wczesnie tego badania skoro okres spoznia sie dopiero drugi dzien a ja mam tylko wieczorne mdlosci i ciagle bym spala?

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina44

Ostatni okres miałam 18.02 owulacje miałam 2 / 3 współżyłam z mężem dziś po 7 dniach zrobiłam badania krwi beta hcg i wynik wyszedł <2 proszę o informacje czy jest jakiś cień szansy ze jestem jednak w ciąży ... dwa razy poroniłam a teraz się staramy i nic ... proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Zrobiłam wczoraj hcg z krwi. Wynik 6,38. Co mam o nim sądzić? Wg moich obliczeń powinien być to 5 tydz.,ale jest za nisko. Na okres się nie zapowiada zupełnie,a zawsze miałam 3dni przed objawy przepowiadające.
Bardzo się martwię,proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiemsamalololo

Hej dziewczyny mam pytanie
Kochałam sie z chłopakiem w 7 dniu cyklu
Zabezpieczaliśmy sie nic, nie pękło a chłopak we mnie nie doszedł .
Był to pierwszy mój raz.
Tydzień pózniej dwa razy po bieganiu jednego i drugiego dnia miałam lekko różowe na majtkach .

Poszłam zrobić test beta hcg 12 dnia po stosunku i wyszedł mi wynik 0,15
Czy ciąże moge wykluczyć. ? Czy za wcześnie zrobiłam. ?

Mam nieregularne miesiączki a przez 2 miesiące brałam hormony na obniżenie progresteronu

Odnośnik do komentarza

24.09.2017 miałam dzień owulacji . Tego dnia mieliśmy stosunek bez zabezpieczenia . Oczywiście doszło do wtrysku w pochwie..
Po 6 dniach robiłam test. ( negatywny)
Od kilku dni czuje mdłości, bolą mnie piersi , ciągle bym jadła i bardzo jestem senna . W październiku a dokładnie 8 października miałam dostać okres.
A przez ten cały dzień miałam tylko dwie plamki które nie wyglądały na okres . Były one takie ciemno brązowe. Ale dzisiaj rano po przebudzeniu kolor krwi był mniej więcej taki jak w okresie wykonałam test i negatywny.. Myślicie że mogę być w ciazy lecz za wcześnie na test ?
Czy może powinnam się martwić że poszło coś nie tak i porobilsm .

Odnośnik do komentarza
Gość nniecierpliwa

Witam, owulację miałam 8 stycznia. Dziś (15 stycznia), czyli 7 dni później zrobiłam test sikany, ale był negatywny. Domyślam się, że prawdopodobnie za wcześnie, choć na opakowaniu napisali, że wykrywa już nawet 6 dni od zapłodnienia. Kiedy najwcześniej mogę zrobić test bhcg?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...