Skocz do zawartości
Forum

Złamana i skręcona noga a skok na bungee


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)
mam pytanie, ponieważ 3 lata temu miałam złamaną prawą nogę, było to złamanie w kostce i lekkie skruszenie kostki o ile pamietam, a w ubieglym roku w sierpniu mialam skreconą nogę ale lewą. Jakby nie bylo - obie nogi zruszone i to w sumie niedawno. Czy bede mogła w te wakacje skoczyc na bungee czy musze odczekac kilka lat, albo w ogole juz nie bede mogla skakac?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze wolno jako mądrzejsza ustąpię i nie bede sie kłóciła bo nie ma z kim, bez przesady, nie mój poziom :)
popisz sobie biedne dziecko na forum jaka jestes niekochana i potrzebujesz wsparcia powyzywaj sie na innych jesli to ma Ci ulzyc to prosze bardzo, szkoda ze nie masz nic ciekawszego do roboty tylko uzalanie sie and soba i konflikty ale coz, widac z kim mamy do czynienia, dlatego nie warto dyskutowac, dzwon głośny bo pusty, szczekaj dalej na pewno na tym dobrze wyjdziesz :D

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

więc ja takiego problemu nie mam ani na bungee nie skakalam ale slyszalam ze po urazach jakichkolwiek nog lub bioder nie zaleca sie skakania poniewaz mozna uszkodzic sobie nogi mozna nawet skrecic kostke czy tam wybic. a wiesz ze raz zruszona noga bedzie Ci sie odzywala

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...