Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa u nastolatka


Gość ma...la

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w normie, zwłaszcza jak na nastolatka. Jesteś w okresie dojrzewania, jak sama nazwa wskazuje - dojrzewaz. Ty rośniesz i rośnie Twój penis, więc zapewne jeszcze urośnie. Wg rozmiarów europejskich penisy są małe: do 14 cm., średnie od 16 cm., a duże od 18 cm., także jesteś przy penisie rozmiar 2 a więc średnim, a że jeszcze się rozwijasz jest prawdopodobne że jeszcze urośnie i możliwe, że wg europejskich rozmiarow będziesz miał dużego - nic tylko pogratulować :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Mam 18 lat i mam trzy pytania. Mój penis ma około 17cm. Dużo można czytać na temat długości członków u mężczyzn ale ile wypowiedzi tyle teorii. Czy 17 cm to dużo, mało, przeciętnie? Podczas wzwodu mój penis jest zakrzywiony w dół oraz gdy wstane nie "stoi" prosto tylko przechyla się w lewą stronę. Czy to normalne? Ostatnie pytanie. Na spodniej części członka skóra od żołędzie praktycznie do jąder wygląda inaczej. Przypomina trochę bliznę po poparzeniu, ale mam to od kiedy pamiętam. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...