Skocz do zawartości
Forum

Jak aktywnie spędzać czas z dzieckiem poza domem?


Gość wiosna ah to ty...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiosna ah to ty...

Witajcie
jestem mamą 3 letniego urwisa :)
nastały ciepłe dni i chciałabym spędzać jak najwięcej czasu na dworze z małym. Co możecie mi polecić? Narazie bawimy się na dworze, byliśmy w stadninie koni przy wielkiej fontannie i oczywiście place zabaw. Jak mogę spędzac aktywnie dzien z dzieckiem aby sie wybiegal a nie nudził i oczywiscie zeby był zadowolony z wyprawy :)

Odnośnik do komentarza

ja lubiłam rower no i zabawy z innymi dziecmi np w krowe ze trzymaja sie dzieci 1 dziecka za palce i pytaja jakie krowa daje mleko i ten ktos kto jest krowa mowi kolory jak powie biale to dzieci uciekaja musi je dotknac i stoja w rozkroku i wszystkie musi wylapac ale jak ktos stoi w rozkroku to ta osoba co biega moze pod nia przejsc i ja uwolni :")

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

ja ostanio byłam z synem koleżanki w takim parku zabaw i mały był wniebowzięty, bo wybawił się wyszalał aż nabrał takich kolorów. Potem przyszedł do domu i padł jak nieżywy do wieczora miałysmy z nim spokój

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Mc Donalds jak dla mnie nie jest ciekawym miejscem aby aktywnie spędzac czas z dzieckiem poza domem. Tak naprawde fajny czas na dworze możecie spędzić i pod domem. Oprócz wycieczek do jaskiń ze smokami, parków dla dzieci z dinozaurami wesołych miasteczek czy placów zabaw możecie bawić się na dworze. Możecie zbudować bazę w krzakach z kocy i swiecić w niej latarkami, możecie bawić się w chowanego, w podchody, w berka, możecie grać w piłkę, jeździć na rowerze, na hulajnodze, grać w łapanie piłki na rzep. Możecie budować babki z piasku robić widoczki w ziemi. Możecie wybrac się do lasu robić zdjęcia zwierzętom, wybrąc się na basen albo nad jakiś zalew gdzie jest zjeżdżalnia dla dzieci, możecie malowac kreda na chodniku, stadnina koni jest super pomyslem, mozna pojezdzic na kucyku dawac cukier z reki, mozecie pojsc do zoo jesli jest w Waszym miescie, może teatr dla dzieci,w domach kultury sa zajecia teatralne dla dzieci, z plastyki albo przedstawienia dla dzieci w których dzieci biorą udział. Najwazniejsze, to wiedziec co Twojemu dziecku by sie spodobalo. Jesli jest aktywne - wybierz sport, jesli lubi zwierzeta - wybierz konie, zoo, jesli fajnie baiw sie z dziecmi - domy kultury czy place zabaw, dni cieplych bedzie mnostwo naprawde macie wybor! :)

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Kaja tłumy to sa na ścieżkach. Najbardziej rozwala mnie jak ludzie idą spacerkiem po części dla rowerów a jak im się zwróci uwagę żeby przeszli na właściwą cześć ścieżki rowerowej to drą się jakby ich ze skóry obdzierali.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...