Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha po posiłku


Gość dd...s1

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!
Opisany przez Ciebie objaw bólowy jest mało charakterystyczny i w ramach porady internetowej nie da się postawić konkretnej diagnozy. Opisane dolegliwości najprawdopodobniej mają jednak związek z patologią układu pokarmowego (w tym wątroby i trzustki). Proszę zatem udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który będzie miał możliwość zebrać dokładny wywiad oraz przede wszystkim Cię zbadać. Być może konieczne będzie również wykonanie badań dodatkowych w postaci usg brzucha, morfologii, prób wątrobowych, enzymów trzustkowych czy gastroskopii.

Odnośnik do komentarza

od kilku dni boli mnie brzuch po zjedzeniu czegokolwiek, i po kilku minutach muszę się wypróżnic, Kał jest o bardzo intensywnym zapachu, kwasowatym. Ten bół chwycił mnie tak nagle, bo zwykle jadałam wszystko,palę i nic a tu pewnego dnia najpierw zaczęlo przewracac mi sie w brzuchu jak na biegunkę i od tej pory po kazdym zjedzeniu czegokolwiek, czy nawet wypicia cherbaty bardzo boli mnie brzuch w górnej jego części, rwie, i czasamiu jest to ból paralużujący, co to może byc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...