Skocz do zawartości
Forum

Jestem prawiczkiem, a dziewczyny nie chcą prawiczków


Gość emtel

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no w końcu jakiś z problemami z którym jest szansa się dogadać . Więc krótko : nawet jeżeli ( raczej napewno ) dobrze ci doradzą doraźnie to jednak tego nie poczują , więc proszę nie licz na ich szczere zrozumienie czy współczucie które wynika z potrzeby empatii bo tego tu nie uświadczysz . Choćby dlatego , że to internet . Nie chcę cię zasmucać , jednak taka jest rzeczywistość . Dlatego musisz się nauczyć niszczyć . Czy to braki , czy nadmiary ale musisz się przemieniać a inne rzeczy przyjdą z czasem i choćby nie wiem co człowiek z sobą zrobił , nawet gdyby się zmienił w na w pół żywą krwawą miazgę to i tak mu to nic nie pomoże - trzeba kombinować i żyć . I ostatnie - możesz mi wierzyć , że milczenie nie jest chwilami takie straszne jak się wydaje - możemy być dla siebie genialnymi przyjaciółmi , bo w końcu kto rozumie nas lepiej niż my siebie sami ?

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczyna159

jeśli dziewczyna trafi na prawiczka a chłopak na dziewicę to jest najlepiej:) ! a jak dziewczyna kur..ewka np to lubi doświadczonych,lubi takiego aby jej wsadzić i nie ważne kto to.takich szmat to ja nie nawidzę.nie nawidze tych co lubią innym związek zniszczyć.tak miała moja koleżanka..ALE JK FACET JEST SPOKO WOBEC SWOJEJ KOBIETY TO NAWET NIE BD SIE ZA INNĄ OGLĄDAŁ,BO WIE,ŻE NIE BD TEGO MÓGŁ UKRYWAĆ PRZED SWOJĄ UKOCHANĄ. Ja mam takiego i jest mi z nim bardzo dobrze.Wiek,że to ten jedyny:*

Odnośnik do komentarza
Gość pozatematem

ja jestem jeszcze starszym prawiczkiem, mimo, że brzydzę się radykalizmem i bynajmniej nie jest moim celem czekać do ślubu, z resztą nie wiem, czy wogóle jakikolwiek ślub bym chciał. Za to chętnie bym się pozbył prawictwa, ale jak na razie to niemożliwe, co lepsze, nawet nie odmawiałem nigdy nikomu seksu. :-(

Odnośnik do komentarza

Chyba żartujesz??????? Ja marzę żeby to zrobić z prawiczkiem i żeby mój chłopak z którym będę był prawiczkiem!!!!!!!! Chcę być jego pierwszą!!!!! Marzę o tym, wiele dziewczyn o tym marzy!!! Można go nauczyć co i jak się lubi, nie musisz się martwić jak jego była to robiła, prawiczki są super, to zaleta nie wada!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

~on prawiczek 27
Czy kobiety chcą sexu z blisko 30-letmim (zdrowym) prawiczkiem?

OCZYWIŚCIE ŻE TAK!!!!!!!!!! Być czyjąś pierwszą to radość dla szanującej się kobiety!!!!!!! Nauczyć się seksu i co lubi partnerka to kwestia rozmowy i kilku treningów, uważam że nic tak nie podnieca jak świadomość że jest się tą pierwszą i można z facetem zrobić co się chce i nauczyć go wszystkiego! Są kobiety które lecą tylko na prawiczków nie na zużyte chłopy.......

Odnośnik do komentarza

A ja napiszę prawdę. Kobiety nie chcą być z prawiczkami zwłaszcza z takimi 30+ a nawet 25+. Bycie prawiczkiem w tym wieku to zaprzeczenie męskości. Kobiety chcą czuć, że jak facet weźmie je do łóżka to będzie to niezapomniana noc pełna namiętności, a nie popis nieudacznictwa. Zresztą jak ktoś jest prawiczkiem w tym wieku to pewnie ma jakieś wady wyglądu/charakteru które sprawiają, że jest nieatrakcyjny i stąd jego prawictwo. W tym wieku lepiej sobie odpuścić i zając się swoim życiem bez kobiet.

Odnośnik do komentarza

Heeej, nie masz czym się przejmować to jest normalne, że każdy z nas kiedyś był prawiczkiem, lub dziewica ;) nie masz powodów do zmartwień, na pewno znajdziesz dziewczynę, której nie będzie to przeszkadzało, spokojnie nie każda dziewczyna już jest po swoim pierwszym razie ; ) może tak samo obawia się tego jak Ty, trzymam kciuki za Ciebie na pewno się uda wszystko tylko musisz przestać myśleć o tym i będzie sto razy lepiej :D

Odnośnik do komentarza

A ja też napiszę prawdę i normalne dziewczyny lubią prawiczków a nie puszczalskich cwaniaków co mieli wiele panien i pewnie złapali jakieś syfy i inne grzybice ble... po co mam iść z takim do łóżka skoro wiem że on co dwa miesiące ma inną? Chyba tylko szmaty na to lecą które na wibrator nie stać, jak dziewczyna szuka u faceta tylko doznań i namiętności no to szmata, niech se ona idzie do męskiej dziwki.

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek

jestem prawiczkiem i chciałbym w końcu sprubować . mam prawie 18 lat kobieta nie musiała być młoda. i najlepiej jak TROSZKE puszysta ale nie dużo . jak jakaś pienkna pani sie zgadz po proszeo kontakt 508441415. lub pisać

Odnośnik do komentarza

~prawiczek
jestem prawiczkiem i chciałbym w końcu sprubować . mam prawie 18 lat kobieta nie musiała być młoda. i najlepiej jak TROSZKE puszysta ale nie dużo . jak jakaś pienkna pani sie zgadz po proszeo kontakt 508441415. lub pisać

Zawiało mi betonem. Chłopaku , do czego się tak śpieszysz? Chcesz zostać żigolakiem, że namiary podajesz? Pooglądaj inny gatunek filmów niż dotychczas, to zauważysz inne rzeczy, które są warte uwagi w Twoim wieku. 18 lat ? Masz dużo czasu na inicjację; nie rób tego z pierwszą lepszą- byłaby to planowana głupota, czyli głupota do n-tej.

Odnośnik do komentarza

~midas
A ja napiszę prawdę. Kobiety nie chcą być z prawiczkami zwłaszcza z takimi 30+ a nawet 25+. Bycie prawiczkiem w tym wieku to zaprzeczenie męskości. Kobiety chcą czuć, że jak facet weźmie je do łóżka to będzie to niezapomniana noc pełna namiętności, a nie popis nieudacznictwa. Zresztą jak ktoś jest prawiczkiem w tym wieku to pewnie ma jakieś wady wyglądu/charakteru które sprawiają, że jest nieatrakcyjny i stąd jego prawictwo. W tym wieku lepiej sobie odpuścić i zając się swoim życiem bez kobiet.

Oj, oj, przedostatnie zdanie (i ostatnie) to jakieś zabobonne skojarzenia. Nie prawa to co piszesz. W pierwszej młodości byłam bardzo ładną kobietą, mającą wielu adoratorów a jednak byłam dziewicą do 28rż, z wyboru-chciałam zrobić to z kimś wyjątkowym i warto było czekać. Fakt, że dopiero praktyka czyni mistrza i kiedy przynajmniej jedna strona wie o co chodzi-ma się minimalną chociaż satysfakcję. W miarę treningu...jest coraz lepiej, ale trzeba mieć partnera godnego wspólnego treningu.

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo a debilizm

~Wstydliwy84
Hey
Ja jestem 31 prawiczkiem czy coś ze mną nie tak ?

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Tak jest wiele nie tak!!!
W punktach:
1. omija Cię przyjemność zmysłowa w postaci cudownego orgazmu
2. omija Cię cudownie szczebioczące potomstwo
3. narażony jesteś na raka prostaty, a kobieta na guzy w macicy
4. narażony jesteś na pośmiewisko i samotność na stare lata.
5. umrzesz zgorzkniały jak pies pod płotem, gdyż nie będzie Ci miał kto podać do wyra szklanki wody.
6.to już lepiej daj się wykastrować, to przynajmniej pośpiewasz sopranem w chórze kościelnym

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

punkt 7.:
staniesz się bezwartościowym tetrykiem, przyczyniając się do niżu demgraficznego i wymarcia gatunku.
Notabene, narząd nieużywany zanika, więc o zapłodnieniu kobiety, gdyby nawet jakaś ołma Cię chciała, zapomnij, nie wspominając o przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Gość ale z ciebie dekiel

~prawictwo a debilizm
~Wstydliwy84
Hey
Ja jestem 31 prawiczkiem czy coś ze mną nie tak ?
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Tak jest wiele nie tak!!!
W punktach:

2. omija Cię cudownie szczebioczące potomstwo

Super - nic nie drażnimnie tak, jak ryczący tymi swoimi ultradźwiękami bachor. Wolę młot pneumatyczny, niż to. Jak mi bachor drze japę w przestrzeni publicznej, to zawsze zwracam uwagę babsku/chłopsku z tym zwierzakiem, żeby uciszyli, zanim sam nie spacyfikuję.

~prawictwo a debilizm
3. narażony jesteś na raka prostaty, a kobieta na guzy w macicy

Jaka niby kobieta? Co ty pierrdolish? Skoro jest prawikiem, to nie mieszaj w to hipotetycznych macic z guzami, ty wróżku ze spalonego cyrku.

~prawictwo a debilizm
4. narażony jesteś na pośmiewisko i samotność na stare lata.
5. umrzesz zgorzkniały jak pies pod płotem, gdyż nie będzie Ci miał kto podać do wyra szklanki wody.

Pośmiewiskiem jest twój ciemnogrodzki sposób myślenia. PS. Jezus też nie miał dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...