Skocz do zawartości
Forum

Seks z kobietą o pełnych kształtach


Gość psotnik

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie rozumiem twoja żone bo tez bym w zyciu nie przytyla specjalnie, nawet gdybym wiedziala ze moj chlopak tego chce. Takie sa dziewczyny. :D Wydaje mi sie ze figura jest dla wiekszosci kobiet wazniejsza od urody (chodzi mi o buzie) bo moja kolezanka na przyklad mowi ze bardziej by ja obrazilo jakby ktos powiedzial ze jest gruba niz to ze jest nieladna :D

Odnośnik do komentarza

Mi mój facet mówi że mu się podobam. Mam rozmiar typowo XL (no trudno:( ) Jestem wysoką kobietką (177 cm wzrostu) więc przy takim wzroście 50 kg wagi to anoreksja. Tak na poważnie to niby mu się podobam szaleje za mną w łóżku ale widze po prostu to widze jak wodzi oczami za dziewczynami na ulicy. I zdarza się że jeżeli to widze to mowie ''No ma niezły tyłek, ale musisz sie tak gapić?'' Mówi mi zawsze że nie mam sie odchudzać bo nie chce mieć ''wieszaka'' tylko właśnie taką kobiete jak ja teraz. Szczerze to sama chce schudnąc bo źle się czuje w swojej wadze. Strasznie ociążała jestem. Nie mowie ze do 50 kg ale tak z tych 77 do 67to bym chciała jednak.

Odnośnik do komentarza

no ale skoro się jemu podobasz taka jaka jesteś to chyba dobrze. To ze tam od czasu do czasu oko mu ucieknie to chyba nic złego. Ale nie macie problemów w sypialni, nie krepujesz się ze względu na swój rozmair?

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Niby problemów nie mamy. Współżyjemy no nawet dość często. Czasami mam problemy gdy np chcemy spróbować jakiejś pozycji a ja ze względu na moje uda i dość pokaźny tyłek nie mogę tego wykonać. Wtedy się załamuję i przychodzi mi do głowy to że jego była partnerka była szczupła stosunkowo wysoka i im sie na pewno w łóżku układało. I ja ze swoja budową mogę sie schować do jego eks która zapewne potrafiła się nieźle gimnastykować bo jej tłuszczyk nie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza

no ale przeciez jest z Toba a nie z byłą. takim myśleniem tylko wpędzasz siebie w kompleksy. Nie myśl tak. Nie wszystkie pozycje sa dla każdego, ja jak oglądam niektóry to sama się zastanawiam jak ta kobieta sie nie połamie....

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

No jest ze mną racja. Szczerze mowiąc denerwuje mnie to że jego rodzice mają na portalach internetowych jego eks i bardzo czesto komunikują się z nią. On mieszka z rodzicami i wie moim zdaniem o niej sporo. Mimo że nie są ze soba juz od długiego czasu. Tak jakby oni wcale nie pomyśleli o tym jak moge sie czuc. Nie wiem czy moj partner cieszyłby sie gdyby moja rodzina utrzymywala kontakt z moim eks a siłą rzeczy przecież widziałabym sporo co u niego sluchac przez to i on by wiedział wszystko co u mnie. Czasami mam wrazenie jakby jego rodzina bardziej wolała ją niż mnie i żałowała ze ich zwiazek sie zepsuł a pojawiłam się ja.

Odnośnik do komentarza
Gość metameta

to jest normalmie!!!!! mi też podobają się kobietz o pełnych ksztaltach!!! lubię kiedy jest za co złapać!!! =)))))) powiedz swojej żonie że Ci podobają się większe kobiety i że ty chcesz żeby ona miała pełne kształty!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...