Skocz do zawartości
Forum

Rozrachunek męsko kobiecy


Gość omeks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość balbinka92

Typowe myślenie... co mogę z tego mieć, ile dostanę, jakie korzyści. Szkoda, że tak niewielu ludzi myśli o tym, co może drugiej osobie zaoferować. Świat byłby wtedy lepszy. Dużo lepszy. Zastanów się omeks nad tym, co móżesz ofiarować kobiecie, jeśli coś w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

O nieee, kobieta nie pokazała Ci biustu w kamerce?! to straszne...-.-
Sam sobie dobierasz osoby, z którymi utrzymujesz kontakty... Ja "biorę" od partnera tyle, ile sama daję, na tym właśnie polega bycie razem, na wzajemności, z resztą nie tylko ja tak robie-obserwując znajomych jest tak samo. Osoby, które tylko "biorą" w moim otoczeniu są wyjątkami. Zastanów się nad podejściem do tematu i nad tym jakie kobiety przyciągasz-skoro tylko, jak to nazwałeś, zachowujące się jak "dziwki" to chyba jest w Tobie jakiś problem.
I bardzo proszę nie umieszczac wszystkich w jednym worku, bo ja też mogę sobie generalizowac, że wszyscy faceci zmieniają kobiety jak rękawiczki i wykorzystują...a to przecież nie prawda;)

Odnośnik do komentarza

bo tak naprawde kobiety zaliczają i wykorzystują, tylko u nich to sie nazywa ładnie, poszukiwanie miłości albo nowych znajomości i to pojecie wykorzystana ograniczające sie prawdopodobnie do tego że doszło do sexu (więc jak niepatrzec wykorzystana)

Odnośnik do komentarza

co kobiety mają od mężczyzn.... to samo co mężczyźni od kobiet. Słuchaj to nie jest tak że związek polega na liczeniu zysków, kto dostał więcej kto dostał mniej. To nie jest firma tylko związek teoretycznie dwóch kochających się osób, która chcą budować coś razem a nie każdy sobie. Człowieku ogarnij się i nie mieszaj pojęć, bo jeśli myślisz że układ pomiędzy kobieta a mężczyzną będzie opierać sie tylko na liczeniu zysków to daleko na nim nie zajedziesz.... nie wiem ile masz lat podejrzewam że nie wiele. Jesli chcesz czystego tylko konsumpcyjnego układu to idź do agencji....,

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

heheheh trochę mnie rozbawił ten wątek, ja od kobiet nie mam nic, nawet cycków w kamerce :P
eh... no więc ja uważam, że kobiety i mężczyźni są dlatego tak różni, bo ich zadaniem jest dopełnianie się. To czego nie ma kobieta ma mężczyzna i na odwrót. To jest właśnie fajne, chociaż nie do końca rozumiem dlaczego tak jest, po prostu tak jest bo natura, Bóg czy po prostu świat tak nas stworzył. Mężczyzna jest silniejszy, kobieta delikatniejsza, kobieta ma cycki, facet nie, jakby wszyscy je mieli świat byłby nudny. Myślę, że ten rozrachunek z góry jest na niekorzyść kobiet czytając Twoje posty, możliwe, że masz jakiś żal, rozczarowałes się podejściem niektórych kobiet, ale nie możesz myśleć w ten sposób, że musisz coś miec od kobiety. Ja np. nie oczekuje od faceta że musi mieć to czy tamto, po prostu musi być i musze sie przy nim dobrze czuć, czuć więź, miłość, czuć się bezpieczna. mężczyzni od kobiet oczekują takiej ostoi, kobiecej ręki, wsparcia, ciepła i perspektywy rodziny, domu. Myślę, że to jest najważniejsze, dlatego ten rozrachunek powinien byc wyrównany bo jestesmy sobie potrzebni do szczescia, spełnienia.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...