Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika po stosunku przy plastrach antykoncepcyjnych


Gość pa...92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pa...92

mam pytanie... od września stosuję plastry antykoncepcyjne EVRA jakieś dwa tygodnie temu poraz pierwszy współżyłam z chłopakiem nie doszesł we mnie nawet nie był bliski temu. miało to miejscie jakieś dwa dni przed okresem. obecnie czuję ból w lewym jajniku czym to może być spowodowane ???

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to może być spowodowane zbliżającym się okresem. Jesli stosuejsz plastry, nie odkleil sie zaden ani nie bylo nic co mogloby zaburzyc jego dzialanie nie musisz obawiac sie ciazy tym bardziej ze partner nie doszedl w Tobie. Bol jajnika moze byc spowodowany okresem czy chociazby hormonami z plastrow. Na pewno w ciagu kilku dni ustapi, jesli nie ustapi a bedzie sie nasilal wowczas powinnas zglosic sie do ginekologa i zbadac czy plastry sa odpowiednie dla Ciebie

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie ocenić jaka jest przyczyna opisanego przez Ciebie bólu. Może być on jednak spowodowany nieprawidłowościami układu płciowego, moczowego czy też pokarmowego. Lokalizacja bólu w okolicy jajnika nie musi bowiem świadczyć o tym, że to w jego obrębie są jakieś nieprawidłowości. W celu dokładnej diagnostyki powinnaś skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Cię i ewentualnie zleci badania dodatkowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...