Skocz do zawartości
Forum

Strach przed dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem podoba mi się dziewczyna chodzę z nią do szkoły, ma 17lat wcześniejsze moje spotkania były z dziewczynami w wieku około 15 lat. Wiem ze taka dziewczyna myśli już inaczej. Przejdźmy do setna.
Dziewczyna podoba mi się bardzo lubię na nią patrzeć z tego co widzę ona też spogląda na mnie i to często takim nieśmiałym wzrokiem. Nie wiem jak to mam odebrać chciałem podejść już nie raz ale, jak odbieram źle sygnały to mogę jeszcze zrobić z siebie durnia, jak by tego było mało ona zawsze chodzi z kilkoma koleżankami (taka obstawa) . Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji prosił bym o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Nie bój się do niej zagadać. Nawet jeśli źle interpretujesz jej sygnały, nie zrobisz z siebie durnia. Wręcz przeciwnie, zaimponujesz odwagą. W przeciwnym wypadku będziesz żałował, że tego nie zrobiłeś i zastanawiał się "co by było gdyby".
Jeśli krępuje Cię obecność jej koleżanek, na pewno znajdziesz taki moment kiedy będzie sama. Możesz na przykład zaproponować, że odprowadzisz ją do domu, a może macie wspólnych znajomych, wspólne zainteresowania. To dobry temat na pierwszą rozmowę.
Życzą powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość marlenka01

z pewnościa powinienes do niej podejść pierwszy, sama mam 17 lat i taką sama sytuację jak ty. zapewniam cie ze gdyby chlopak, ktory mi sie podoba do mnie podszedl bylabym w 7 niebie. Uwierz mi dziewczynom imponują odwazni faceci, a nie tacy co sie wszystkiego wstydzę i wogole. Sprobuj przyciagnąc na dłuzej jej spojrzenie i tak jw znajdz moment, w ktorym bedzie sama i poprostu do niej zagadaj. Jezeli juz naprawde nie moglbys znalezc chwili, kiedy to bedzie ona bez kolezanek, podejdz do niej i zapytaj sie jej czy mozecie chwile pogadac na osobności. Powodzenia i przede wszystkim odwagi ;))

Odnośnik do komentarza

Klama, przecież nie jesteście w podstawówce, jak się ma 17 lat i więcej, to faktycznie inaczej się patrzy na niektóre rzeczy. W podstawówce to faktycznie, można się wstydzić czy coś, ale będąc już praktycznie dorosłymi osobami, to normalne, że podchodzi się do drugiej osoby i zagaduje. Uwierz, że to lepiej wygląda jak podchodzi chłopak, bo tak jest przyjete ze to chłopak powinien robic ten pierwszy krok, dziewczyna lubi byc zdobywana a facet to zdobywca. Dlatego podejdź do niej, nawet jak jest z koleżankami. Podejdź i powiedz, cześć, mogę zająć chwilkę?/ Zamienić słowo? Ona odejdzie od kolezanek, a Ty mozesz powiedziec, ze jest atrakcyjną dziewczyną, że chciałbyś ją poznać i czy nie umówiłaby się z Tobą na spacer. To będzie konkretne i wypadniesz dojrzale. Dziewczyna zrozumie, ze jestes zainteresowany, przemysli sobie czy chce czy nie i jak się zgodzi, będziesz wiedział, że na pewno jest zainteresowana. Ja bym się cieszyła jakby chłopak do mnie podszedł i zaproponował spotkanie, wiedziałabym ze mu sie podobam, ze jest mna zainteresowany i ze sie odwazyl podejsc to tez ma znaczenie.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj do niej zagadać, z tego co piszesz ona jest niesmiała to na pewno nie podejdzie pierwsza . Ja nie wiem czego tu sie wstydzic . Jej tez sie na pewno podobasz ,jak na ciebie spoglada:) Trzymam kciuki :)) a przez facebook'a czy nk nie probowałeś? Byc moze ona tez szuka porad w internecie tak jak ty:)Odpisz jak poszło:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...