Skocz do zawartości
Forum

Połykanie spermy


Gość 01cynamonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamamuminka

najwazniejsze zeby do niczego sie nie zmuszac...ale jesli czujesz ze podnieca cie to i chcialabys sprobowac to proponuje nie polykac od razu calej spermy...mozesz wystawic jezyk i pozwolic zeby sperma sciekala z niego albo po wytrysku jeszcze chwile piescic partnera ustami wtedy cala sperma , zostanie' na jego penisie a ty i tak poniekad poczujesz smak spermy i przekonasz sie czy ci to odpowiada...ja np raz polykam raz nie tak dla urozmaicenia i moj facet zawsze jest zachwycony...ale zawsze pamietaj o tym, ze jesli w jakikolwiek sposob uwlacza to twojej godnosci to absolutnie sie nie zmuszaj.musisz czuc ze robiac to jestes tak samo podniecona jak twoj facet i ze na prawde tego chcesz...alternatywa moze byc np wytrysk na piersi...

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

faceci chyba ogólnie lubią piersi...ale ogólnie to chyba (poprawcie mnie jeśli się mylę) pewien rodzaj fetyszu móc spuścić się na kobietę, na piersi, pupę czy cokolwiek i po prostu sobie popatrzeć...tak mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza

Droga rodzynko. Akurat wytrysk na kobiece piersi np jest typowo... ludzkim zachowaniem. Znasz podobne przykłady zachować wśród innych ssaków? Bo ja nie słyszałem.

Jeżeli już to jeżeli chodzi o seks, najbardziej "zwierzęcym" zachowaniem jest sama kopulacja, do tego stopnia, że w przypadku ludzi ukuł się jakże piękny termin "kochanie się", chociaż ja akurat lubię "kochać się" po całości a więc gra wstępna, pocałunki, pieszczoty, itd.

Odnośnik do komentarza
Gość proletariuszka

Jestem naprawdę zszokowana tym co większość dziewczyn/kobiet wypisuje w tym temacie. Zachowujecie się jak 13-letnie pensjonarki które czerwienią się na sam dźwięk słowa seks. Połykanie spermy jest obrzydliwe ? Jest rodzajem fetysza ? Poniżeniem dla kobiety ? No to skoro tak negatywnie oceniacie połykanie spermy to jak oceniacie sam seks oralny ? Bo musicie pamiętać że autorka wątku uprawia seks oralny tyle że nie połyka, więc raczej nie potrzebuje wypowiedzi od osób które w ogóle nie akceptują żadnych "udziwnień" w seksie. Dla mnie seks oralny jest wyrazem najwyższej akceptacji partnera i miłości do niego. Połykając spermę daję do rozumienia że akceptuję go takiego jakim jest, w całości, akceptuje jego smak, zapach, jego preferencje i reakcje seksualne. Myślę że większość wypowiadający się tu dziewczyn jest jeszcze bardzo młoda i stąd te negatywne reakcje, do wszystkiego trzeba dojrzeć, przełamać się. Dla mnie smak spermy też nie jest jakiś rewelacyjny i robienie fellatio nie jest najprzyjemniejszą częścią seksu, ale faceta to bardzo podnieca a ja czepie satysfakcje z tego że daje mu przyjemność. On zresztą potem odwdzięcza się tym samym.

Odnośnik do komentarza

Kurczak tylko ze określenie moherowe klimaty w dzisiejszych czasach jest obraźliwe. ...
Jak dla mnie to jest mocno indywidualna sprawa. Mój mąż np nie lubi takie seksu więc u mnie nie ma tego problemu. I to on stwierdza, że jest to obrzydliwe nie ja. Ludzie są różni i nie każdy kto pisze że połykanie spermy jest obrzydliwe jest moherem :) jedni lubią taki seks inni uważają go za obrzydliwy i poniżający . Różnorodność....

Odnośnik do komentarza
Gość proletariuszka

A dla Cynamonowej mam konkretną radę: jeśli bardzo Cię od tego odstręcza to oczywiście się nie zmuszaj, na pewno Twój chłopak nie byłby szczęśliwy widząc po wszystkim Twoją zbolałą minę. Myślę, że przyjdzie taki czas kiedy nikt Cię nie będzie musiał do niczego namawiać, stanie się to wtedy kiedy napierzesz większego doświadczenia w seksie i pewniej poczujesz się w łóżku. A może po prostu to nie ten facet ? Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Gość proletariuszka

No nie wiem, jak dla mnie Kurczak ma dużo racji. Większość naszego społeczeństwa została wychowana w katolickiej moralności i nawet jeśli jako dorosłe osoby odeszły z kościoła to w głowie zawsze coś tam zostaje. Myślę,że straszenie piekłem małych dzieci nie jest bez wpływu na ich psychikę. I z tego mogą się brać różne dewiacje, nerwice etc. kiedy człowiek nie może w normalny sposób zaspokajać swoich potrzeb bo mu się wmawia że są grzeszne i że pójdzie za nie do piekła ;] Jest też coś takiego jak wyparcie, wmawianie sobie że pewne rzeczy nie istnieją, bo świadomy umysł ich nie akceptuje. No ale to już temat na inne forum....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...