Skocz do zawartości
Forum

Ciemna linia od pępka do wzgórka łonowego i ból brzucha a ciąża


Gość natix1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natix1992

Witam. Miałam okres 7 lutego i trwał do 14 lutego. Następny dostałam 6 marca i trwał do 12 marca. Nie pamiętam w których dniach współżyłam z chłopakiem bo nie przykuwałam do tego wielkiej wagi. Ewentualnymi dniami mogły być dni:18 luty, 25 luty, 2,3 marca. Od 19 marca pobolewa mnie brzuch na środku i mam uczucie ciężkości jakbym była bardzo najedzona. Czuję też bulgotanie w brzuchu. Na piersiach zauważyłam widoczne żyły jednak wcale mnie nie bolą piersi. Zauważyłam też kreskę na brzuchu od pępka w dół jednak nie jestem pewna czy już ją miałam bo dopiero teraz zwracam uwagę na szczegóły. Czy może mi ktoś pomóc?? Błagam. Mam 19 a właściwie będę mieć 20. Czy to jest możliwe że jestem w ciąży czy raczej można to wykluczyc?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli współżyjesz ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia to owszem istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.
Podane przez Ciebie objawy jak np. przebarwienia skórne, jest to prawdopodobny objaw ciąży i zazwyczaj nie pojawia się tak szybko tylko po kilku tygodniach ciąży.
Proponuję wykonać test ciążowy minimum 14 dni po ostatnim "podejrzanym" stosunku, lub najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki jeżeli ona nie przyjdzie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...