Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

hej Złośliwa są duże ale myślę że nie aż tak ,a co do bólu to na początku miałem mniejsze i Albert najmniej bolał ten na mosznie jakiś czas czułem ale Rewers Albert to przekłucie w chwili przekłuwania boli , ale czego się nie robi by sex był ciekawszy !! A co do fotek Kurczak1999 są super , śliczne dziewczyny z ślicznymi ozdobami , a z tym karmieniem to bez przesady dobrze przekłuty sutek nie niszczy wszystkich kanałów mlekowych a na okres karmienia oczywiście wystarczy wyjąć .

Odnośnik do komentarza

haha czyli dla Ciebie to jest to ryzyko? przekłuć sobie wszystko i nie patrzeć na konsekwencje? suuuper a masz jakieś inne pomysły? a żyj sobie tylko raz, ja też tak żyję, ale z dozą odpowiedzialności i konsekwencji, a to mnie po prostu nie "jara", ważniejsze jest dla dziecko od kolczyka, przecież to nie oznacza że jestem oziębła w łózku. Dewizę "żyje się tylko raz" można stosować na wiele innych sposobów nie tylko przekłuwając sobie sutki penisy i pochwy.

Odnośnik do komentarza

oczywiście masz rację że można żyć na wiele sposobów a kolczyki to nie wszystko i nie dla wszystkich a jeśli chodzi o ten kolczyk w sutku to naprawdę po wyjęciu jakiś czas wcześniej to nie ma problemu z karmieniem. Napisałem że "Bo żyje się tylko raz " bo tak w tej chwili żyję , powód , byłem dwa razy bliski śmierci i ciesze się każdym dniem co nie znaczy że nie jestem odpowiedzialną osobą, mnie to zawsze kręciło że man i kręcą mnie osoby które też posiadają

Odnośnik do komentarza

mnie to nie pociąga... ale wierze że niektórym się to może podobać. Thekenez Austerii chyba chodziło oto że w przypadku kobiet to jest bardziej niebezpieczne. Bo jest mało prawdziwych fachowców którzy zrobią to bezpiecznie i profesjonalnie. Po za tym nigdy nic nie wiadomo, pierś kobiety jest inaczej zbudowana niż pierś faceta wiec i zagrożenia są różne.
Wiadomo życie to nie jest konkurs na złożenie najbardziej zdrowego ciała do grobu ale po co aż tak ryzykować. Są lepsze sposoby poczucia adrenaliny:)

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...