Skocz do zawartości
Forum

Jaką wybrać fryzurę do okrągłej twarzy?


Gość Malinka1803

Rekomendowane odpowiedzi

oj tylko nie bob, on już jest tak popularny że co druga się tak ścina. Może jaoś asymetrynie, jesil masz niskie czolo to raczej grzywka odpada, ale moze np tak na bok jakoś, mocno wycieniować.

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

Grzywka odpada absolutnie ale myślałam żeby tak do brody ich skrócić i mocno wycieniowac z przedziałkiem na bok bo teraz mam takie dłuższe do ramion i też wycieniowane trochę ale tak bym chciała coś zmienić na wiosnę:-] a jak myślicie jaki kolor włosów do mnie pasuje czytałam o typach urody i jestem typową zimą. dziękuje za porady i proszę o jeszcze ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

nie wkleje zdjęcia mam straszne kompleksy na punkcie swojej twarzy:) wiem że ciężko coś doradzić tak w ciemno ale mam ciemny brąz obecnie a raczej taki zmyty takie byle co ale włosy mam ogólnie ciemne ziemistą twarz i okrągłą buzię.

Odnośnik do komentarza
Gość SickAngel

Też mam okrągłą twarz,nawet bym powiedziała,że pucołowatą.Z czekoladowego koloru naturalnych włosów zmieniłam na czerwień.Wycieniowałam włosy,ponieważ mam bardzo grube i szybko rosną,poczułam się o niebo lepiej.Do tego po bokach mam krótsze,to mogę je sobie tak natapirować,spryskać lakierem i buźka wygląda na szczuplejszą.Miałam też grzywkę,postrzępioną,na bok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...