Skocz do zawartości
Forum

Moda na wiosnę


Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie i Panowie oczywiscie :)
Nadchodzi wiosna. Jakie ciuchowe rewolucje planujecie? Wybieracie sie na wiosenne zakupy a moze juz rozpoczelyscie podboje sklepow?
Ja zdazylam sobie kupic ienki czarny plaszczyk zeby zarzucic na ramiona jak bedzie wiaterek
planuje kupic:
- buty, najlepiej balerinki + jakies ladne polbuciki
- spodnice lub sukienke najlepiej luzna, szeroka jakies motywy kwiatowe do tego kurteczka dzinsowa
- apaszka obowiazkowa
- okulary sloneczne aby poczuc sie wiosennie

doradzicie mi cos z butami co sie teraz nosi i co wybrac? ja niestety zawsze kupuje czarne buty bo nie mam pomyslu do jakiego ubrania moglabym ubrac inny kolor.

Odnośnik do komentarza

ja kocham szpilki :) najlepiej w wyrazistych kolorach.
Ostatnio spodobały mi się białe trampki, choć nie przepadałam za sportowymi butami. Jednak znalazłam takie bardzo kobiece z taką jakby przeplataną podeszwą, śliczne :) jakieś wygodne buty też muszę mieć :)
Co do ciuchów, to ja całym rokiem kupuję letnie ubrania np bluzki na ramiączkach, bo mogę je nosić i zimą (do sweterków) i latem :)

Odnośnik do komentarza

te kalosze są okropne, ja rozumiem moda, ale dlaczego dziewczyny mają tendencje do oszpecania sie i robienia z siebie słodkiej idotki. Kalosze w kwiatki okulary na pół twarzy i kokardki we włosach. Strasznie infantylne mysle ze to niespełnione marzenia z dziecinstwa sie odzywaja ze chcialy cos miec a nie maja i teraz to rekompensują

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...