Skocz do zawartości
Forum

Odzyskać szczęście


Rekomendowane odpowiedzi

Bodzio może Ty za dużo myślisz nad soba. Bo wiesz jak cżlowiek za dużo mysli to mu czasami dziwne rzeczy przychodzą do głowy i wtedy się dopiero zaczyna robić problem. może spróbuj mie wy*****e na wszystko, rób swoje i lej na to na co nie masz wpływu

Odnośnik do komentarza

Bodziu, to przez te blokowanie z każdej strony nie możesz odnaleźć swojego szczęścia, trudno jest Ci być szczęśliwym. Ale żeby wybrnąć z tej sytuacji, musisz znaleźć te źródło, które Cię blokuje. Może są to problemy partnerskie, może problemy zawodowe, może ogólne złe samopoczucie, bo stres, obowiązki się na nas zwalają i nie mamy czasu na chwilę relaksu dla samych siebie. Zastanów się co sprawiało Ci radość wcześniej, może za czymś tęsknisz, może Ci czegoś brakuje, może chciałbyś zacząć robić coś, co z jakiegos powodu przestałeś robić, np. jazda na rowerze itp. Może ta radość życia na nowo pojawi się wraz z wiosną, bo okres jesienno - zimowy jest niestety bardzo dołujący dla wielu osób :(

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

dzis bylem pierwszy raz w nowej pracy... ogrodnictwo na wlochach... masakra... ogolnie atmosfera spoko ale od cholery dzwigania... ogolnie jest moze i lepiej moze i gorzej. bez zmian bym rzekl.. najgorsze jest to ze na 10dni normalnych i takich jak bym chcial mam 2... ciagle mam ataki... robie dobra mine do zlej gry... pokoj jakos juz wyglada... powiesilem duzy plakat linkin park... i jakies obrazki... chcialbym normalnie zyc... zebym byl taki jk przed depresja... chce zeby wrocily marzenia i normalny sen... mecze sie strasznie... czasem mam takie zacmienie ze nie umiem az mowic... ciagle mam niska samoocene.. moze zna ktos dobrego psychologa w wwa bo ja juz nie wiem gdzie pojsc bo wszedzie mowia ze brakuje miejsc bo nfz ograniczyl budzet.. nie mam zadnych zainteresowan nic mnie nie cieszy... wstaje rano ide do pracy wracam do domu itd.. od czasu do czasu czyli co jakies dwa trzy tygodnie chodze z kolega na piwo... to wszystko... nie mam ochoty wychodzic z domu... wiem ze musze poniewaz nie mam kasy... gdyby nie to to zakopalbym si pod koldra... tak bardzo chce byc normalny... cieszyc sie miec glowe pomyslow... eh...

Odnośnik do komentarza

Bodziu super jest ta nuta masz talent!!! I Ty piszesz że masz niskie poczucie własnej wartości? Dziewczyny na forum to tylko o Tobie wspominają, jestes seksowny, masz pasje, robisz muzyke, jestes pracowity, ja nie wiem skad w Tobie tyle niepewnosci? Ciebiedo Darii trzeba na weekend wysłać jak bedzie sie patrzyła maslanymi oczyma tzn że jesteś ciacho :P
a tak na serio:
bardzo dobry kawałek ten link co wysłałeś super, już 3 raz słucham, naprawde niezle
a praca cóż... lepsza taka niz zadna moze troche miesnie wyrobisz, tylko odzywiaj sie zdrowo bo praca fizyczna wymaga lepszej diety
Bodziu tu masz link i tu znajdziesz lekarzy mozesz podzwonic i popytac o miejsca:
http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/psycholog/warszawa

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...