Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk i rana na napletku


hacerking

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad 3 miesięcy współżyję z partnerką. Dodam, że to pierwsza kobieta z jaką uprawiałem seks. Mój problem polega na tym, że dosyć szybko osiągam orgazm i wytrysk. O ile kiedyś mogłem tam załóżmy wytrzymać minutę albo dłużej, ale przeważnie krócej, to po pewnym zdarzeniu doszło do tego, że bardzo szybko dochodzę nawet podczas masturbacji albo zabaw z partnerką, gdy ona dotyka mojego penisa.
Wydarzeniem tym było to, że chciałem włożyć penisa w partnerkę lecz była ona sucha i poczułem ostry ból na penisie. Po jakichś 10 minutach odkryłem, że leciała mi krew oraz, że w miejscu na napletku gdzie mnie boli jest rana powstała jakby z odklejonych dwóch części napletka.
Gdy ból po tygodniu minął chciałem współżyć z partnerką, ale niestety bardzo szybki wytrysk utrudnia mi to.

Odnośnik do komentarza

im czesciej bedziesz sie masturbowal tym szybciej bedziesz mial wytrysk musisz przestac sie masturbować, bo to od tego mozesz miec przedwczesny wytrysk
a jesli chodzi o ta ranę to obejrzyj dokladnie skad jest te krwawienie zebys nie uszkodził sobie napletka jesli Cie boli albo wyczuwasz jakeis zgrubienie koniecznie idz do lekarza

Odnośnik do komentarza

Nie byłem u lekarza ani z penisem, ani z przedwczesnym wytryskiem. Planuje zapisać się niedługo do urologa.
Skoro to od masturbacji może być, to zaprzestanę jej.
Jesli napisałem zbyt chaotycznie, to powiem raz jeszcze, ze od tego wypadku z penisem dostaję bardzo szybko wytrysku. Dzisiaj zdarzyło się to, bo całowałem się z partnerką, wstyd dla mnie na maxa, dobrze, ze nie widziała tego.
Kiedyś partnerka mogła bawić się bardzo długo moim penisem i nie dostawałem wytrysku i orgazmu, a teraz po chwili dostaje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...