Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki i żółta wydzielina z pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Moim probelem jest opzniona msieciaczka w tamtym miesiacu byla. Cykl trwal 28 dni brzuch mnie bolal byla normalna teraz powinnam dostac miesiaczke liczac cykl 28 dni 13 lutego a jej nie ma ;/ . Nie mam zadncyh objawów ciązy. Od zawsze mam nie regularne miesiaczki. A jezeli chodzi czy wspolzylam to chyba raz w ciagu tego miseiaca. I teraz na bieliznie mam taka jakby lekko zoltawa wydzieline i jest ona ciagnaca i nawet sporo jej jest. I pobolewaja mnie piersi. PROSZE O POMOC !

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze zbliza Ci sie miesiaczka stad pobolewanie piersi a żółta wydzielina moze byc jakas infekcją. Poczekaj jeszcze kilka dni, mysle ze dostaniesz okresu. Jeśli nie, musisz isc do ginekologa zbadac sie dlaczego tak jest. Jesli sie nie zabezpieczałaś z chlopakiem musisz zrobic badanie krwi czy nie zaszłaś w ciążę

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

może brzuch Cię boli własnie na miesiączkę? Nie stresuj się bo jeszcze bardziej będzie się opóźniała. poczekaj na nią cierpliwie jak nie bedzie jej dłuzej niż miesiąc, wtedy idź do ginekologa po luteinę

Odnośnik do komentarza

Witam,

Troszkę długie opóźnienie 10 dni.
Powinnaś udać się do ginekologa, ponieważ żółte upławy mogą być przyczyną jakiejś infekcji pochwy, sromu. Czasami przyczyną upławów może być zmiana proszku lub kosmetyków(alergia).
Przyczynami opóźnienia miesiączki mogą być natomiast: stres, ciąża, przepracowanie fizyczne, zła dieta, podróże, zaburzenia hormonalne (choroby tarczycy) itd.
Jeżeli Twoje cykle są bardzo nieregularne powinnaś wyjaśnić tego przyczynę u swojego lekarza ginekologa.
Czy ta wydzielina nie ma przykrego zapachu??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

witam! mam mala zagadke :) wzeszlym miesiacu bralam peniciline,lezalam 3dni w lozku z goraczka 39', nic nie jadalam,ale kiedy mi przeszlo i goraczka spadla wrocilam do zdrowia. Wspolzylismy z moim chlopakiem praktycznie codziennie,zazwyczaj z zabezpieczeniem.poza tym jednym razem,kiedy on skonczyl we mnie. to byl 14 dzien cylku... Szczyt plodnosci. Okres mi sie opuznil,zrobilam test elektryczny dla pewnosci i wyszledl negatywnie. Okresu nadal nie mam,to juz ponad tydzien opuznienia. W miedzyczasie oczywiscie wspolzylam z chlopakiem. Czy to mozliwe,ze cylk mi sie az tak mocno przesunal po chorobie? Do tego w tym czasie sie przeprowadzilam do innego miasta... Stres czy ciaza? kto mi potrafi odpowiedziec, ratunku!?

Odnośnik do komentarza
Gość Gwiazdka gosia

Okres powinnam dostac 15 spuznia sie brzuch strasznie boli z pochwy wydobywa sie żółto pomarańczową wydzielina lepka lepi sie w ciazy nie jestem vo 22 lutego spozylam a teraz w niedziele zrobilam test i pokazal brak ciazy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...