Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

~dingo
Miałam sen. W którym czulam strach, brak zaufania do ojca, chodzi o obawę przed macaniem przez jego gdy zasnę. Świeżo po tym śnie zdalam sobie sprawę że częściej mialam takie sny o lęku. To jest okropne.

Dingo, jeśli to nie żart i prowokacja i napisałaś prawdę to wg mnie jest to niepokojące.Jeśli to tylko sen to może on odzwierciedlać jakieś problemy z dojrzewaniem, odnalezieniem się w roli kobiety, bo pierwszą taką rolą jest relacja z własnym ojcem.Niekoniecznie fizycznie musi dziać się coś złego, ale nie masz zaufania ani poczucia bezpieczeństwa.
Jeśli faktycznie dochodzi do naruszenia Twoich granic intymności to możesz albo o tym nie do końca świadomie wiedzieć a twoja podświadomość chce Ci to uświadomić poprzez powtarzające się sny
albo po prostu wypierasz to ze świadomości bo jest to zbyt wstydliwe i okropne.

Zapamiętaj jedno- jeśli w przypadku gwałtu lub molestowania obcej osoby dorosłej to faktycznie nieraz kobiety zachowują się lub ubierają zbyt prowokacyjnie w pewnych nie do końca bezpiecznych substytucjach i pomimo ze mawia się ze to zawsze wina sprawcy, nie dekoltu czy mini spódniczki, to prawda jest taka ze nie należy kusić losu.
Ale w relacji molestowania dziecka przez rodzica NIGDY W NICZYM NIE JEST WINNE DZIECKO.

To nie Ty masz się wstydzić. Jeśli podejrzewasz ze dzieje się coś złego, spróbuj zamykać się na noc. A jak naprawdę coś się dzieje to powiedz o tym mamie lub innej osobie dorosłej do której masz zaufanie.

M&C wiem ze Tego nie rozumiesz ale to nie tak jak myślisz i lepiej tak pochopnie nie wypowiadać się w takich sprawach. Ja miałam ojca który dręczył mnie "tylko"
psychicznie ale i tak wiem że to, ten strach i bezsilność ma bardzo duży wpływ na całe życie.

Odnośnik do komentarza
Gość podmuch_wiatru

Będę huśtała się na żyrandolu
Na żyrandolu
Będę żyła, jakby jutro nie istniało
Jakby nie istniało
Będę latała jak ptak pośród nocy
Czując, jak schną moje łzy
Będę huśtała się na żyrandolu
Na żyrandolu

Kurczowo trzymam się życia
Nie spoglądam w dół, nie otwieram oczu
Napełniaj mą szklankę póki nie nadejdzie świt
Byle tylko dotrwać do nocy
Pomóż mi, kurczowo trzymam się życia
Nie spoglądam w dół, nie otwieram oczu
Napełniaj mą szklankę póki nie nadejdzie świt
Byle tylko dotrwać do nocy
Dzisiejszej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Ja też się czuję dziwnie gdy widzę, że każdym odzieżowym sklepie tylko jakieś ala rurki zwężane do dołu, czy inne slimy. Cholernie drażni mnie widok faceta w spodniach rurkach i ja w życiu nie nałożyłbym takiego shitu. Ja np... lubię chodzić w dżinsach, ale z szeroką nogawką...taką, która swobodnie zachodzi na but, a nie chowa się w nim. Według mnie tylko prawdziwy facet zawsze chodzić w normalnych dresach, albo dżinsach z szeroką nogawką, a nie w jakimś dziadostwie, które jest dla ciot, albo bab hehe ^-^

Odnośnik do komentarza
Gość jelly fruit

Wiesz co, powiem Ci, że jeszcze w miarę dopasowane spodnie ale proste to niech będą. Myślę, że chodzi Ci o takie ewidentnie ciasne rurki. W sumie. Jedyne osoby jakie widziałam w takowych to chłopacy z liceum.
Mi podobają się też faceci z luźnymi prostymi spodniami. Poprostu to jest bardziej ponętne, gdy zastanawiam się co może być pod tym luźnym rozporkiem, niż gdy widzę ściśnięte elementy. Ah narobiłaś mi ochoty na takiego kolegę co miał takie sztruksowe luźne proste spodnie. Marzę aby kiedyś pomacać jego.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Dla mnie taki facet, to chodząca porażka. Nawet geje się tak nie ubierają(a znam dwóch) chyba że ci na paradach w różowym futrze.
Rozumiem styl tzw slim, ciuchy dopasowane - dobrze zbudowany czy szczupły facet bez brzucha wygląda naprawdę fajnie.
Ale reszta?
Zwłaszcza jeśli ktoś ma krótkie nogi...wygląda to żałośnie. Taki facet przypomina dziewczynę...a jeśli do tego ma torbę na ramieniu, lub w ręce i jakiś damski sweterek marynarkę i dziwaczne buty, to kompletna porażka.

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Emanuel ? :)

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Fajna ważka :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...