Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Wczoraj był piękny dzień, słoneczko świeciło, bajeczne kolory drzew...a ja jadę autobusem i tego nie zauważam. W końcu dotarło do mnie, że jakieś głupie, bezsensowne sprawy zajmują mój umysł, zamiast cieszyć się słońce. Zmieniłam myśli i od razu, poczułam się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Siema mam ten sam problem mam 15 lat ..Gdy coś mnie zaboli teraz np mam powiekszone węzły chłonne to myślę ze mam jakiegos raka ... Gdy wejde w google to kazdy rak mi pasuje do moich objaw... :((( Bardzo się boje ze moge umrzec.. bylem u lekarza powiedział ze to na tle nerwowym jakis czas byl spokoj ale znowu naszły nie mysli :( Skąd ten lekarz może wiedzieć czy cos mam czy nie ? odrazu powiedział ze nic nie mam. badania krwi bdb , neurolog nic nie stwierdził :[ błagam pomóżcie mi .... nie kiedy jak szukam chorób to mowie sobie ze bym wolał mieć tętniaka od raka trzustki i takie tam..... juz sobie nie daje rady :( proszę pomocy... Rodzice mówią że to jakaś chipochondria..

Odnośnik do komentarza

Wiem kwiatuszek że przy tego rodzaju dolegliwościach po długich namowach kobiecie pomogła herbata rumiankowa. choć z pewnością sposób odżywiania ma znaczenie, takie samo jak kwestia uzyskiwania tych artykułów spożywczych, możliwe ze tez źródła ich pozyskiwania. Organizm człowieka broni się cały czas, niestety co do jakości to każdy wie jak to z tym jest.
Themaljjj badania można powtarzać, może u innego lekarza?. Myślę że rozmowy z rodzicami o uzyskanie wsparcia jeżeli chodzi o kwestie nerwowe z wizytą u psychologa nie będą złymi i przesadnymi krokami.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Krzysiek mnie też ostatnio dopadały jakieś dolegliwości żołądkowe (podejrzewam, ze grypa jelitowa), ale bez wymiotów, ostre bule brzucha i biegunka, podejrzewam, że coś w powietrzu wisi, także obyś tego nie złapał :)

Dziękuję, już się trochę pozbierałam po przeziębieniu, ale dalej mam
Pozdrowionka

a może krople zołądkowe by pomogły? Mi zawsze pomagają na bóle brzucha lub herbatka miętowa ( tylko naprawdę z mięty a nie czarna aromatyzowana)

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
kwiatuszek2
Krzysiek mnie też ostatnio dopadały jakieś dolegliwości żołądkowe (podejrzewam, ze grypa jelitowa), ale bez wymiotów, ostre bule brzucha i biegunka, podejrzewam, że coś w powietrzu wisi, także obyś tego nie złapał :)

Dziękuję, już się trochę pozbierałam po przeziębieniu, ale dalej mam
Pozdrowionka

a może krople zołądkowe by pomogły? Mi zawsze pomagają na bóle brzucha lub herbatka miętowa ( tylko naprawdę z mięty a nie czarna aromatyzowana)

To pytanie do mnie? Mnie już nic nie ma, ale co do kropli żołądkowych to są ok, ale nie na grypę jelitową, miałam 2 lata temu taka ostrą, że myślałam iż umrę, pojechałam do szpitala, dali mi zastrzyk i powiedzieli, że tymi kroplami żołądkowymi tylko sobie zaszkodziłam.

Odnośnik do komentarza

Themajj - choroby można sobie wmówić. Jeśli w to uwierzysz, to doczekasz się ich.
To działa podobnie, jak placebo.
Robili takie badania. Wzięli grupę ludzi, podzielili na połowę i podano leki. Jedna grupa ludzi dostała środek pobudzający, druga - uspokajający. Ale powiedziano im, odwrotnie, czyli ci co dostali na pobudzenie usłyszeli, że to środek uspokajający.
Zdecydowana większość zareagowała na sugestię, nie na lek.
Tak działa nasza podświadomość, że reaguje bardziej na przekonania, niż na dany lek. I tak samo jest ze zdrowiem. Jeśli zasugerujesz podświadomości chorobę, to ona spełni twoje życzenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...