Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

~Mahomet
Mój pies ma u mnie ja w raju. Żaden pies nie ma tak dobrze. jak ma mój i za to właśnie mnie lubi.

No cóż...podejrzewam ,że ty też lubisz zwierzęta - ale tylko pieczone :)

Ma dobrze bo nie ma wymagań, nie obchodzi go ze jesteś chamem- kocha cie pomimo wszystko. To w obecnych warunkach jedyna miłość jaka jesteś w stanie mieć.

A akurat mięsa prawie że nie jem, odrzuca mnie- natomiast zwierzęta koocham:))

Odnośnik do komentarza

Ivi112
Jeszcze coś !To nie do konca tak jak myslisz Sinn,bo egoista ktory mysli o sobie nie bedzie myslal o psie,a o psa trzeba dbać.To jak wyglada pies świadczy o mnie.Jak sobie psa nabędziesz to sama zobaczysz.

oczywiście ze tak- i nie twierdze ze wszyscy którzy lubią psy to to egoiści- w końcu sama je lubię :)
Ale znam parę egoistycznych osób które wręcz uwielbiają swoje psy- a dbanie o nie to cena za ta bezinteresowna akceptacje które im one dają.

Odnośnik do komentarza

Ivi112
Co do wymagań .pies takze je ma.

ale nie wymaga żebyś była moralnym i w porządku człowiekiem - przykład ekstremalny może ale prawdziwy- hitlerowscy SS- mani często kochali wręcz swoje psy - głownie niemieckie owczarki- co nie przeszkadzało im robi z ludźmi to co robli.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego podajesz tak ekstremalne przykłady .Ja takze mam owczarka niemieckiego,suczkę prawie dwuletnią.To bardzo mądry pies.wymagajacy takze odpowiedniego traktowania (ma jednego wlasciciela )podobno rasa ta zaliczana jest do tych groźnych (akurat sie zgadzam),ale jest bardzo wierna ,kochana,jesli chodzi o mnie nigdy nie przejawiałam cech podobnych zwyrodnialcom.Odnosnie przypadku esesmanow ,to byli ludzie wybierani pozbawieni uczuć ,szkoleni odpowiednio.Hitlerowcy tzw.,a trzeba tez pamietać ,Że wtedy nie kazdy Niemiec byl nazistą pozbawionym uczuć .

Odnośnik do komentarza

Ivi- podaje ekstremalne przykłady żeby unaocznić ze miłość do zwierząt nie oznacza ze automatycznie ze jest się dobrym człowiekiem.
(chociaz akurat u Mahometa coś tam z dobra wg mnie jest -chociaz niby się wypiera : )
Ale przecież nie twierdze ze każdy kto lubi zwierzęta jest egoista ani już tym bardziej ze każdy kto ma takiego owczarka jest jak hitlerowiec,OMG!
Nie użyłam tez nigdzie terminu "Niemiec"-to oczywiste ze nie wszyscy Niemcy to byli naziści -
Ivi litości, przecież nie masz chyba 15 lat żeby nie czytać ze zrozumieniem:)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dopisze dla porządku- żeby nie generalizować i nikogo niepotrzebnie nie obrażać- że nie zawsze to że ktoś woli np towarzystwo swojego zwierzaka od towarzystwa większości ludzi oznacza ze ten ktoś jest egoistą -po prostu nieraz tak się układa życie że ludzie nas zawodzą- a czworonożny przyjaciel nie.
Napisałam to co napisałam bo nieraz z kolei leci się stereotypem twierdząc że -ten kto lubi swojego zwierzaka nie może być złym człowiekiem -a to tez nieprawda.
Wszystko jest względne, a diabeł tkwi w szczegółach.

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak czasem czuję niepokój bez powodu. Zazwyczaj popołudniami. Taka pustka i strach przed nie wiem czym. Może to poprostu brak radości na codzień. Ale też i przeczucie, że źle się dzieje. Osobiście denerwuje mnie to, że ludzie jedzą mięso. Uważam, że to jest chore. Zwierzęta czują ból, mają uczucia. A ludzie odbierają im prawo do życia.
Ponadto mdli mnie, chyba z nerwów. Mam trochę nauki. A chłopaka nie mam. Mam wrażenie że ta piękna miłość to ta ślepa i młoda. Ja już mam 21lat i mam wrażenie że coraz mniej zależy mi na doznaniu seksu. To takie doczesne doznanie. Wolę coś piękniejszego.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem wegetarian.Jak można tak okaleczać swoje ciało...Mięso ma białko i w ogóle wiele składników odżywczych. Zresztą jakby nie patrzeć to mięcho daję nam krzepę, a bez niej byli byśmy zwykłymi leszczami. Lepiej szybko zacznij jeść mięso, to może jeszcze tobie cycki trochę podrosną i wtedy dopiero, jakiś chłopak się tobą zainteresuje hehe.

Odnośnik do komentarza

A ja w pewnym sensie podziwiam wegetarian bo uważam ze system zjadania jednych stworzeń przez inne to straszne barbarzyństwo.
Sama jen mięso -chociaz w sumie niewiele,np dzisiaj upiekłam kurczaka i prawie go nie ruszyłam
To dzisiejsze mięcho nie jest wcale takie zdrowe- nastrzykiwane jakimiś solankami, naszpikowane antybiotykami- ale nie każdy a szczegolnie to mężczyzna może obyć się bez takiego białka niestety.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Nie to lepiej jest napchać się zieleniną i udawać, że nie jest się głodnym. Ja to ze wszystkich łakoci najbardziej lubię mięso. Nie ruszają mnie słodycze, czekolada mogłaby dla mnie w ogóle nie istnieć. Cukierki, ciasta wydają mi się obrzydliwe, mdli mnie teraz nawet na myśl o słodkiej herbacie, a latem dla ochłody zamiast lodów na bank wybiorę piwo. Za to wszelkiego rodzaju dania mięsne, pieczone schaby, rolady, kotlety, zrazy, szaszłyki, potrawy z grilla, spaghetti i inne tego typu pyszności powodują u mnie ślinotok.

Odnośnik do komentarza

Cukier to biała śmierć - super ze go nie jesz - ja niestety lubię słodycze:(
Co do mięsa - to fakt, trudno jest zastąpić to białko, szczegolnie facetowi, poza tym nie każdy bez względu na płeć jest w stanie dobrze bez niego funkcjonować.
Ale są osoby którym to służy, są zdrowe.
Ja po prostu najzwyczajniej za nim nie przepadam-czyli dużo surówek i symboliczna ilość mięska - i ciesze się ze przy okazji mniej zwierzątek zginie.
Najważniejsze - to bez fanatyzmu, w każdej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Apeluję do użytkowników forum aby tworzyli swoje konta i starali się nie pisać bez zalogowania (ja swoje konto dzisiaj zarejestruje). Niestety na forum od lat aktywnie działa nieznośny Troll o najczęstszych nickach Mahomet/DarkRivers/Mordehai który niszczy to forum i nieustannie masowo podszywa się pod innych i wypisuje bzdury ciągle wprowadzając innych w błąd. Moderacja totalnie nic z tym nie robi. Niestety to forum (zresztą ogromnie na tym traci) nie chce wprowadzić opcji komentowania jedynie po zalogowaniu. Także zakładajcie swoje konta gdzie wybrany nick będzie tylko dla was i nikt pod was już się nie podszyje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...