Skocz do zawartości
Forum

Kłótnie podczas wyjazdów partnera


Gość naprawde nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naprawde nie wiem

Witam. Jestem z chlopakiem 1.5 roku mamy po 20lat. On wyjezdza daleko do pracy i widujemy sie 2 razy na 3 tygodnie. Jak go nie ma to ciągle sie klocimy o byle co. Musze miec zawsze czas dla niego. Latwo sie obraza na mnie. Musze byc zawsze do jego dyspozycji. Ostatnio wpadlo mi w rece jego haslo na pewien portal spol. I weszlam tam z ciekawosci. Pisal tam z innymi dziewczynami. Z jego eks. A w tamtym roku sie z nimi umawial.

Odnośnik do komentarza
Gość naprawde nie wiem

bardzo pomaga mi i mojej rodzinie mowi ze mnie kocha i zawsze chce byc ze mna ale ja juz nie jestem tego pewna. Zawsze wynajduje jakies glupie preteksty zeby sie nie spotkac albo rozmawiac przez tel. Nie wiem co mam robic. Nawet nie ma zdjec ze mna na tym portalu spol. Nie znam jego rodziny. Czuje jakby prowadzil jakies drugie zycie. Przepraszam za haos w wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Gość naprawde nie wiem

nie chciałabym go sprawdzać w ten sposób. Dziś rozmawialiśmy przez tel.(znowu jest w pracy)i powiedziałam,że nie mogłam spać w nocy a on na to,że mogłam do niego napisać ale pewnie pisałam z jakimś chłopakiem. Nie wiem dlaczego on mi nie ufa i tak sie zachowuje.

Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem zachowania Twojego faceta. Z jednej strony jest zazdrosny o Ciebie i wydaje mi się jakby Ci nie ufał, bo powiedział, że mogłaś napisac do niego jak nie mogłaś spać, a pewnie smsowałaś z innymi, a z drugiej strony to on prowadzi jakieś wirtualne życie na portalu społecznościowym. Może on po prostu nie czuje się dobrze w tym związku, prowadzi drugie życie, żeby kogoś poznać a w stosunku do Ciebie szuka pretekstu do zerwania i stad te kłótnie? Napisałaś, że zerwał - może do tego dążył? Rozmawiałaś z nim o tym zerwaniu? Dlaczego chce zerwać i czy coś czuje? Zapytaj go o to, zapytaj czy zrywa, bo ma dość kłótni i Ci nie ufa, czy zrywa, bo może już nie czuje tego co kiedyś i dlatego korzysta z tych stron internetowych?

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...