Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja a szybki wytrysk


Gość ex...em

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..Mam 21lat i mam ogromny problem zbyt szybką erekcją ..mam dziewczynę od roku a kochamy się dopiero od 4 miesięcy i nigdy nie zrobiłem jej dobrze nie wytrzymuję nawet 5 minut jest to dla mnie straszne ponieważ nie potrafię opanować podniecenia ,nie mam nad tym żadnej kontroli.Jest to strasznie przykre za każdym razem zaczynam już wątpić w siebie ,Nawet próbowałem ćwiczyć masturbując się ale jest tak samo szybko za kazdym razem .w czasie stosunku widząc że mojej dziewczynie to sie podoba dostaję wytrysku .bardzo proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza

Źle robisz, że się masturbujesz, masturbacja to żadne ćwiczenie wytrysku, wręcz przeciwnie jeszcze bardziej pogrążasz się w problemie, bo własnie szybki, przedwczesny wytrysk bardzo często jest skutkiem nadmiernej masturbacji. Im więcej i im częściej będziesz się masturbował, tym bardziej przedwczesny będziesz mial wytrysk i faktycznie nie będziesz mógł zapanowac nad wytryskiem. NAdmeirna masturbacja może powodowac problemy, takie jak opadanie penisa problemy ze wzwodem, przedwczesny wytrysk, albo brak wytrysku, moze takze prowadzic do uzaleznienia od masturbacji. Zastanow sie, czy ten przedwczesny wytrysk nie jest wynikiem Twojej nadmiernej masturbacji, jesli podejrzewasz, ze tak moze byc, nie masturbuj sie dla "cwiczenia" tylko wręcz przeciwnie - zrezygnuj całkowicie do masturbacji ogranicz ją do minimum, do "okazyjnie" raz -dwa na miesiąc. Jeśli problem nie zniknie pomimo zaprzestania masturbacji,w arto zrobic badania hormonalne, jesli badania beda dobre, to mozliwe, ze przedwczesny wytrysk ma podloze psychogenne i warto by bylo zasiegnac porady np. seksuologa.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...