Skocz do zawartości
Forum

Duży brzuch i wystające piersi u mężczyzny


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na dużym brzuchu i wystajactch piersiach... tzn moze nie tak duzym bo udalo mi sie schudnac ale nadal wystaje...;p Ważyłem prawie 62kg. Udało mi się schudnąć i aktualnie ważę 58kg, ale waga stanęła. Normalne odzywianie nie pomaga. Jem 5 posiłków, nie jem słodyczy, małe porcje, regularnie. Chcialbym zlikwidować brzuch orac lekko wystajace piersi... Proszę o podanie ćwiczeń na sylwetkę iwgl. Tydzień temu zacząłem robić brzuszki, ale nie wiem czy to pomoże. Na początku robiłem 21 (wiem, wiem;p nie śmiejcie sie:d) po tygodniu 50 (też się nie śmiejcie) codziennie zwiększam o 5. Robie je poprostu ugięte kolana i z pozycji leżącej o 90stopni ( do pasa czy coś). Proszę o wskazówki jeżeli takie są.. Z góry dzieki:)

Odnośnik do komentarza

Mam 18, 175cm wzrostu i 77kg wagi. Ćwiczę na siłowni około 2lat, gdy byłem mały byłem gruby, ale z 2na 3 klasę gimnazjum bardzo urosłem i schudłem. Moim problem jest lipomastia i dużo skóry na brzuchu. Zawsze z tym miałem największy problem. Ćwiczę 3x w tyg regularnie i do tego 2x w tyg sztuki walki. Gdy zacząłęm chodzić na siłownie myślałem, że pozbęde sie lipomastii i skóra się napnie lecz nic się nie zmienia. Proszę o porady jak można pozbyć się lipomasti próbowałęm aerobów diety low crab ... Klatke mam wyrzeźbioną lecz lipomastia zostaje i jest naprawde spora... i poradę w sprawie grubej skóry, ostatnio robie wieczorem pod prysznicem 30sek zimną 30sek gorącą wodą przez 5min. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

to tak do treningu możesz dołożyć ćwiczenia na drążku rozporowym czyli podciąganie, zwisy, podciąganie nóg do brzucha i takie tam abs tak zwany, oraz wszelkie ćwiczenia na klatkę piersiową, czyli np unoszenie hantli, wyciskanie sztangii i tym podobne

Odnośnik do komentarza

W okresie dojrzewania u niektórych chłopców obserwuje się rozrost tkanki właściwej gruczołowej sutka. Jest to tak zwana ginekomastia. inną przyczyną Twoich problemów, może być odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicy sutków. Obie przyczyny są spowodowane między innymi okresem dojrzewania ale także nadwagą. Aby się z nimi uporać, trzeba na udać się do lekarza po dokładna diagnozę a następnie zacząć walczyć z nadwagą.
W Twoim wieku rygorystyczne diety odchudzające nie są wskazane wiec proponuje Ci zwiększoną aktywność fizyczną. Zacznij uprawiać jakiś sport np koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną, pływanie czy biegi przełajowe. Możliwości jest wiele, i wszystko zależy od tego co lubisz robić. Bo ćwiczenia powinny przynosić radość i nie zniechęcać do ich wykonywania. Wtedy masz większą motywację i chętniej je robisz. Jeśli nie masz możliwości uprawienia sportu to zacznij ćwiczyć w domu. Aby wymodelować klatkę piersiową musisz wykonywać szereg ćwiczeń:
1. wyciskanie sztangi
2. ćwiczenia z hantlami
3. pompki
4. przywodzenie i odwodzenie ramion
5. podciąganie się na drążku.
Tak więc do dzieła, a na pewno zniwelujesz swój problem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 14 lat 1,54 wzrostu i trochę nadwagi bo coś ok 60 kg. Ale to nic. Mam piersi a może dokładniej sutki* dość dużych rozmiarów. Wyglądają jak by były napompowane. Jest to dla mnie krępujące. Nie mogę chodzić na basen, przebierac koszulki na wf itp. chyba wiecie o co mi chodzi. mam to od ok 2 lat. Proszę o pomoc, n. dieta czy cokolwiek ale nie operacja. Pytałem się mojej pani doktor mówiła że to nic takiego i nie muszę się tym przejmować ale wole się poradzić kogoś jeszcze.
PS. Mój lewy sut* jest większy od prawego. za odp z góry DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikk3

Nie można się załamywać. Dzisiejsza medycyna poszła do przodu i ginekomastię się leczy. Albo farmakologicznie albo zabiegowo, gdy są ku temu odpowiednie przesłanki. Polecam udać się do Wilmedu na Wilanowie w stolicy, tam leczą tego typu przypadłości. Mają wielu pacjentów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...