Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku podczas seksu


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim facetem ma 21 lat uprawiamy sex od 4 lat zawsze było tak że miał wytrysk itp ... Ostatnio nie pokoi mnie to że kochamy się ale nie ma wytrysku ..... Kochamy się i nagle jego członek robi się jak po wytrysku czyli opada ale problem tkwi w tym .że nasienia nie ma wogole i bardzo sie boje czy to moze byc cos nie tak ? bo nigdy z tym nie bylo problemów a jest zdrowy i nie masturbuje się

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Być może Twój partner ma wytrysk wsteczny, czyli patologię wytrysku, w której sperma nie wydostaje się na zewnątrz ciała, lecz trafia poprzez krótki odcinek cewki moczowej do pęcherza moczowego. Przyczyną może być niedziałający właściwie zwieracz pęcherza, który nie ulega skurczowi w czasie wytrysku. Powinnaś namówić partnera do wizyty u urologa.

Odnośnik do komentarza

Może to trochę wścibskie pytanie, ale skąd wiesz Kochana, że on się nie masturbuje? Myślisz, że by się przyznał? Bo z tego co wiem, to bardzo częsta masturbacja mogłaby również prowadzić do takich objawów, a nie jest łatwo się do czegos takiego przyznać, szczególnie swojej partnerce...

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam "mały" problem aczkolwiek jest on dla mnie olbrzymi. Mam 20 lat jestem normalnym facetem, od kilku lat masturbowałem się na początku ze średnią intensywnością potem częściej czasem kilka razy w dniu, ale odstawiłem to jakieś miesiąc może 1,5 miesiąca temu i nie chce mi się powtarzać tego procederu, natomiast zacząłem współżyć z moją kobietą. Problem tkwi w tym że nie potrafię osiągnąć szczytowania poprzez igraszki oralne albo przez stosunek ( w sumie stosunek był tylko raz i z prezerwatywą, aczkolwiek trwał długo i nie ozywałem tego "jestem blisko" po prostu nie mogłem dojść. Jest to dla mnie ogromny problem jak to dla mężczyzny wydaje mi się że jest to nadmierny skutek wcześniejszej masturbacji, moja partnerka umie doprowadzić mnie do orgazmu poprzez połączenie pieszczot oralnych z masturbacyjnymi ale mnie to martwi bo widzę że jest mi dobrze kiedy używa techniki masturbacyjnej, dodam że musi to robić z dużą częstotliwością to jest podobne do mojego onanizmu a ja nie chce żeby tak wyglądało moje współżycie, wiem że wina leży po mojej stronie i chciał bym coś na to zaradzić co możecie mi podpowiedzieć bo ta sprawa spędza mi sen z powiek. Chciałem jeszcze zapytać czy jeżeli podjął bym leczenie u seksuologa to ile trwa kuracja i czy ona jest skuteczna bo juz zwątpiłem w moje możliwości i męskość

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza

problemowy, to co opisujesz, to wynik uzaleznienia od masturbacji. Nadmierna masturbacja może prowadzić do tego, że penis przyzwyczaja się do uścisku ręki i to mu sprawia przyjemnośc. Pochwa nie ściśnie tak mocno penisa jak ręka, dlatego cięzko Ci osiągnąć orgazm podczas seksu oralnego czy waginalnego a przy masturbacji tak. Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu unikanie masturbacji, i próba przestawienia się, że przecież podczas seksu też możesz dojśc bo jest przyjemnie. Daj sobie miesiąc czasu i wszystko poinno wrócić do normy jeśli nie - to faktycznie wiyta u psychologa może być pomocna. Trudno określić ile czasu potrzeba na terapie zalezy jak czesto bedziesz chodzil jesli np raz w tygodniu to mysle pare spotkan i zobaczysz efekty kwestia przestawienia psychiki ze potrafisz dojsc bez pomocy reki.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Tarja, dziękuje za odpowiedz, własnie wydaje mi się że to co piszesz jest dla mnie tak samo słuszne, odstawiłem masturbacje jakieś miesiąc temu może półtora, z moja partnerką doszliśmy do wniosku że będzie mnie zadowalać ale bez udziału ręki, dzisiaj miał miejsce kolejny stosunek, co prawda nie doszedłem ale było dużo lepiej i chyba powoli się przestawiam i mam nadzieje że nastąpi to w niedługim czasie. Czerpie większą przyjemność z seksu oralnego i normalnego, aczkolwiek nie moge "dojść" ale nam to w sumie nie przeszkadza i powinno ulec zmianie w najbliższym czasie.
Pozdrawiam problemowy1

Odnośnik do komentarza
Gość sebek345

Ja miałem z tym problem po zabiegu na przepuklinę. Miałem wodę w jądrze i powikłania. 2 lata chodziłem do lekarza i tylko wydawałem kasę na preparaty. Znalazłem w necie coś i postanowiłem wypróbować. W sumie nie miałem już nic do stracenia. Nie powiem, że po pierwszym zażyciu był wulkan, ale po 2 tygodniach pojawiły się pierwsze efekty. Po miesiącu preparat w pełni zadziałał. Polecam tym, na których nic nie działa:
http://track.maxatin.pl/product/Maxatin/?pid=118&uid=13030

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...