Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość ze strony partnera w związku na odległość


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem strasznie zazdrosny o moją dziewczynę jesteśmy z sobą prawie 3 lata i to jest związek na odległość tak jest wszystko w porządku dogadujemy się mamy wspólne zdanie na wiele tematów i wspólne plany. Wiem że to jest męczące dla niej mnie też to już zaczyna męczyć :/ np. ostatnio była na imprezie i jakiś facet złapał ją z ramie i jej siostrę i już byłem zazdrosny, albo jak przyjedzie do niej jakiś kolega i siedzą tak do 23 i rozmawiają pisze mi o wszystkim ale mimo to i tak jestem zazdrosny :/ Ufam jej ale im nie ufam :/ ona już w to nie wierzy że to się da zmienić ale ja chce to naprawić. Pomocy

Odnośnik do komentarza

Ja Cię rozumiem, że jesteś zazdrosny, bo ja tez kiedyś byłam w związku na odległość i też byliśmy o siebie zazdrośni, ale staraj się nie okazywac tej zazdrości, bo jesli Twoja dziewczyna będzie wiedziała, że o wszystko jesteś zazdrosny i że się czepiasz, mówiąc brzydko, to zacznie ją to denerwować. Moze się poczuć kontrolowana albo poczuć, że jej nie ufasz. Jesli nie ufasz np. jej koledze, to porozmawiaj z nią o tym i jej to powiedz, ustalcie np. że 23 to nie jest godzina na odwiedziny kolegi, że wolałbyś aby nie przychodził do niej tak późno i żeby nikt jej na imprezie nie dotykał. Ona sama na pewno wie jak postpować, aby nie nadwyrężyć Twojego zaufania, ale ja bym z nią porozmawiała, powiedziałabym jej co i jak i więcej do tematu nie wracała. Na pewno Twoje prośby zostaną gdzies w jej głowie i na pewno zwróci na nie uwagę. I pamiętaj, żeby nie przesadzac z zazdroscią, bo tak naprawde to od niej wszystko zależy. Jak bedzie chciala zrobic cos to i tak zrobi i zazdrosc nic nie zmieni, wrecz przeciwnie moze miec dosyc kontroli i poczucia tego, ze ja sprawdzasz dopytujesz lub jestes zazdrosny, bo na wyrost to meczące. Porozmawiajcie, ustalcie swoje zasady i staraj sie nie okazywac zazdrosci, spraw, aby nie myslala o innym tylko o Tobie, a jak bedzie wiedziala ze ja kochasz ze czekasz na spotkanie i ze te spotkania sa wyjatkowe, na pewno nie pomysli o innym!!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Zazdrośnikom mówimy NIE. Na dłuższą mete nikt z kimś takim nie wytrzyma. Zamiast rzucać dziewczynie puste słowa udowodnij jej, że się zmieniłeś i przestań się jej czepiac i okazywac humory, gdy nic nie zawiniła.

Odnośnik do komentarza

jestem z chłopakiem w związku na odległość. Jest bardzo zazdrosny, non stop co chwile dzwoni, ciągle ma o coś pretensje, nie lubi ani jednego mojego kolegi znajomego, cały czas ich wyzywa od frajerów, jestem na studiach i chcę mieć coś od życia, jakieś imprezy ze znajomymi, ale oczywiście zawsze musi być jakiś problem, że jestem w dyskotece i nie pisze mu a jak nie odpisuje to cały czas dzwoni, to jest bardzo męczące i ja już mam tego dość, lepiej ogarnij się jak najszybciej bo twoja kobieta cię zostawi bo nie wytrzyma tej ciągłej presji.Ja cały czas się zastanawiam czy taki związek ma sens..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...