Skocz do zawartości
Forum

Szybkie podniecanie się przy dotyku partnerki


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam18 lat i problem z szybkim wytryskiem, mam partnerke, ktora jest w dalszym ciagu dziewica, z powodu mojego problemu. rozumiem ze potrzebuje doswiadczenia zeby oswoic sie z bodzcami seksualnymi,ale mysle ze moj problem jest stosunkowo duzy. jestem bardzo wrazliwy na dotyk, gdy moja parterka dotyka nawet reka mojego pracia, wciagu 5 sekund potrafie dostac orgazmu. bardzo sie tym stresuje, wstydze sie tego, nie moge zaspokoic swojej partnerki. masturbacja przed spotkaniem nie pomaga wiele, alkohol tez slabo. nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze zrezygnuj z masturbacji, bo zbyt częsta masturbacja może właśnie powodowac przedwczesny wytrysk. Zastanów sie czy nie masturbujesz się za dużo, jesli tak - to może być źródłem tego przedwczesnego wytrysku i najlepiej by było jakbyś zrezygnował całkowicie z masturbacji a przynajmniej ograniczył ją do minimum na czas az nie unormuje się ten wytrysk, az nie zaczniesz panowac nad nim i nad podniecaniem się.
Druga sprawa, dobrze by było gdybyś wykonał badania hormonalne. Opowiedz lekarzowi o swoim problemie, niech zbada testosteron itd. Możliwe, że problem ma naturę zdrowotną, kończysz okres dojrzewania i hormony mogą jeszcze nie być uregulowane przez co łatwo się podniecasz. Dlatego zrezygnuj z masturbacji, zrób badania i mysle ze z czasem wszystko się unormuje, u młodych meżczyzn takie sytuacje sie zdarzaja dlatego nie przejmuj sie tym.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to jest dosyc normalne w tym wieku. Wiem po swoim partnerze, że wystarczył mały dotyk czy nawet leżenie obok siebie żeby się podniecił... Bywało tak, że nawet jeszcze we mnie nie wszedł, a już skończył. I tu już zaczyna się kwestia podejścia obojga do tematu. Mój początkowo mnie przepraszał, widziałam, że było mu głupio...na to ja zawsze z uśmiechem odpowiadałam, że cieszę się, że aż tak go podniecam i ma się absolutnie nie przejmowac;) oczywiście było to szczere. Dzięki temu przestał brac to do głowy i zaczął się cieszyc z bliskości, a nie stresowac.
Wytrysk nadal jest dosyc szybki, ale nam np pomaga zmienianie pozycji-bo w klasycznej już po chwili kończy;)
Pamiętaj najważniejsza jest rozmowa i wzajemne zrozumienie. Ja wiem, że pewnie sobie jeszcze poczekam zanim mój partner będzie w stanie odbyc długi stosunek, ale mam to gdzieś i cieszę się z tego co jest:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...