Skocz do zawartości
Forum

Jak wyznaczyć dni płodne?


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

~kobieta522
Kiedy jest najbezpieczniej uprawiać seks ?
Jeżeli kobieta ma nieregularny cykl. Po okresie czy po ?
Wiem, że tego nie można tak konkretnie określić, ale prosiłabym żeby to było podane tak w przybliżeniu.

Witam!
Jeżeli kobieta ma nieregularny cykl to właściwie nie ma bezpiecznego czasu na stosunku seksualne. Owulacja może bowiem wystąpić później/wcześniej, a takie zmiany zdarzają się najczęściej właśnie u kobiet miesiączkujących nieregularnie. Zdecydowanie polecam zatem skuteczną antykoncepcję! Najlepszą metodę antykoncepcji pomoże Pani wybrać specjalista ginekolog.

Odnośnik do komentarza
Gość Brawurka

Ciężko to tak stwierdzić, szczególnie, że poprzedni cykl był tak długi. Organizm czasem płata figle. Zakładając czysto teoretycznie, że organizm powrócił do poprzedniego cyklu czyli 30 - 31 dni to o ile dobrze liczę mogły być dni płodne i to sam początek

Odnośnik do komentarza
Gość Kinggggaaa88

Witam, mam pytanie związane z dniami płodnymi. Miesiączke mam co 26 dni ( od 2 miesięcy) wczesniej byla co 25 dni, trwa 5-6 dni. Ostatnia miałam miesiączke 14 kwietnia, uprawiałam sex bez zabezpieczenia 23 kwietnia. Czy jest prawdawdopodobieństwo ciąży? Od 3 dni bolą mnie dziwnię jajniki jakby pulsowały. Przed wytryskiem zdążył mój chłopak wyjść ze mnie ale tej nocy odbyły się 2 stosunki przerywane czy jest możliwę zapłodnienie bez wytrysku w pochwie ? Czy jest prawdawdopodobieństwo ciąży? w jakich dniach mam owólacie i dni płodne po wyzej podanych informacjach. BArdzo byłabym wdzięczna za odpowiedz jak najszybciej :(. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Witam. Kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Nie wiem czy sperma była w pochwie, ponieważ miałam większość na dłoni. Jest taka możliwość ze mogła być. Stosunek nastąpił ok.2 dni po miesiączce, okres mam co 3o-31dni . Istnieje możliwość ze mogę być w ciąży? czy to mogły być dni płodne?

Odnośnik do komentarza

Witam.Mam problem ...Od miesiaca czasu zazywam lek o nazwie ovarin.Miesiaczke mialam 24.12.2015 w styczniu nie wystapila w lutym dopiero 17 lutego dostalam miesiaczke.Oczywiscie dzieki luteinie.w marcu miesiaczka wystapila 17 -go marca trwala 5 dni...Natomiat 28 marca kolejna miesiaczke mialam skapa bardziej nazwalabym ja plamieniem,ktora trwala 7 dni...staram sie o dziecko od 11 miesiecy...Bardzo prosze o pomoc.. Teraz w jaki sposob mam obliczyc dni plodne ico jest powodem tych 2 miesiaczek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...