Skocz do zawartości
Forum

Niewidoczny zarodek w 5 tygodniu ciąży przez in vitro


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem po in vitro wczoraj miałam pierwsze usg, hcg wynosiło 10062 , prog 60,60, estradiol 1562, pęcherzyk ciążowy widoczny był w dole macicy ( GS-15,1 mm) pęcherzyk żółciowy 4,2 mm, jest to 5 tydzień i 5 dzień mojej ciąży.
niestety nie widać jeszcze zarodka martwię się czy wszystko jest w porządku. z góry dziękuję za odpowiedz Agnieszka .

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

wiesz od piątego tygodnia dopiero jest szansa na zobaczenie ciąży w usg więc moze to jeszcze za wcześnie dla Twojego maleństwa, może jeszcze się rozwija i już niedługo się pojawi. Musisz cierpliwie poczekać. Możesz zrobić betę by sprawdzić poziom hormonów w krwi. Jeśli było by coś złego to przeciez lekarz na pewno by ci powiedział

Odnośnik do komentarza

Witam,

Zarodek powinien być widoczny ok. 5,6 tygodnia ciąży liczonego od daty ostatniej miesiączki.
Niekiedy stwierdzamy obecność struktur jaja płodowego bez obecności zarodka, co nazywamy pustym jajem płodowym..Jest to stan, w którym zarodek obumiera na bardzo wczesnym etapie rozwoju, tak iż nigdy nie udaje się zobaczyć go w USG. Dochodzi po jakimś czasie do poronienia lub też wykonuje się łyżeczkowanie jamy macicy.
Proszę udać się na badanie kontrolne za 2 tyg.-może uda się uwidocznić zarodek.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...